همراه ما باشید

در حاشیه دیدار پرسپولیس ماشین سازی صورت گرفت:

اهتزاز پرچم ژاپن توسط طرفداران ماشین سازی برای تقابل با پرسپولیسی ها

اهتزاز پرچم ژاپن توسط طرفداران ماشین سازی برای تقابل با پرسپولیسی ها

پیروزی نیوز - اهتزاز پرچم ژاپن توسط طرفداران ماشین سازی برای تقابل با پرسپولیسی ها

امروز در بازی پرسپولیس ماشین سازی این بار طرفداران ماشین سازی پرچم ژاپن را به اهتزار درآورند  وشعار کاشیما-کاشیما توسط طرفداران این تیم سر داده شد.

به گزارش پیروزی نیوز، هواداران ماشین‌سازی برای دقایقی پرچم ژاپن را در ورزشگاه به اهتزار در آوردند تا مشخص شود صحبت های مالک این باشگاه و توجیه های انجام شده او دروغی بیش نبوده است.

در حالی که هفته گذشته و در دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی با پرچم ژاپن به به ورزشگاه آزادی آمده بودند، انتقادات زیادی به تراکتورسازان به دلیل انجام این کار شد که مدیران این باشگاه این با صحبت‌هایی نظیر ندیدن پرچم ژاپن و حمایت از سوگیتا، بازیکن ژاپنی تراکتورسازی این کار هواداران این تیم را توجیه کرد.

اما در دیدار ماشین‌سازی تبریز و پرسپولیس که در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار شد، هواداران تیم تبریزی باز هم پرچم ژاپن را برای دقایقی در این ورزشگاه به اهتزار در آوردند.

البته این گونه به نظر می‌رسد که این کار تبریزی‌ها به دلیل حمایت از باشگاه کاشیما ژاپن است و مشخص می شود توجیه های انجام شده دروغی بیش نبوده است.

همچنین شعار کاشیما_کاشیما در ورزشگاه بنیان دیزل از سوی طرفداران تیم ماشین سازی داده شد. گفتنی است زنوزی که علاوه بر تراکتورسازی مالک باشگاه ماشین سازی هم هست با شال گردن این باشگاه در ورزشگاه حضور داشت.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه