همراه ما باشید

برانكو: اگر سرمربي تيم ملي بودم سيدجلال را قطعا دعوت مي كردم

برانكو: اگر سرمربي تيم ملي بودم سيدجلال را قطعا دعوت مي كردم

پیروزی نیوز - برانكو: اگر سرمربي تيم ملي بودم سيدجلال را قطعا دعوت مي كردم

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت اگر سرمربي تيم ملي بود قطعا سيد جلال را به تيم دعوت مي‌كرد.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری ديروزي باشگاه پرسپولیس  اظهار داشت: واقعاً لذت بردم از حضور این همه نمایندگان رسانه‌ها در نشست خبری، با همین کار احترام ویژه‌ای از جانب خودتان به سیدجلال حسینی نشان دادید. من البته نمی‌خواهم از سیدجلال حسینی تشکر و تمجید کنم، چون او جزئی از تیم و خانواده ماست، اما می‌خواهم بابت همه فداکاری‌هایش و همکاری‌هایش که با تیم ملی داشت، تشکر کنم. جلال حسینی با ۱۱۵ بازی ملی افتخار خانواده، تیم ملی و پرسپولیس شده است.

سیدجلال در طبقه بازیکنانی چون لوکا مودریچ قرار دارد
وی افزود: به سیدجلال تبریک می‌گویم. البته از او در ادامه راه انتظاراتی داریم، چرا که وظایف سنگینی در فوتبال ایران دارد. من مربی باتجربه‌ای هستم، تیم‌ها و بازیکنان زیادی را پرورش داده‌ام، ستاره‌های جهان را هم تمرین داده‌ام، بازیکنانی که آقای گل جام جهانی شده‌اند و در تیم‌های بزرگی بازی کرده و می‌کنند. به عنوان مثال بازیکنی مانند لوکا مودریچ شاگرد من بوده و او اکنون شانس کسب توپ طلای جهان را دارد. به نظرم سیدجلال حسینی هم در طبقه چنین بازیکنانی قرار دارد و یکی از بزرگ‌ترین بازیکنانی است که من تمرینش داده‌ام.

حسینی در تمرینات دست راست من بوده است
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: این افتخاری است برای من که کنار چنین بازیکنی کار کرده‌ام. از او تشکر می‌کنم که در دو الی سه سال گذشته دست راست من در تمرینات بوده است که این خود بزرگ‌ترین کمک برای بازیکنان و مربیان بود. بر همین اساس نتایج درخشانی در چند وقت اخیر کسب کردیم و این هم به دست نمی‌آمد جز با همکاری و تلاش همه.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: متأسفانه امروز فضا به اندازه کافی در سالن کنفرانس نبود تا همه همبازیان او حضور داشته باشند. البته ما گردهمایی خصوصی بعد این مراسم داریم. جا دارد از طرف خودم، بازیکنانم و همکارانم یک یادگاری هم به جلال حسینی بدهم. این هدیه کوچکی است به پاس تمام تلاش‌هایی که برای تیم ملی انجام داد.

من در تیم ملی سیدجلال را خط زدم!
برانکو پس از صحبت‌های سیدجلال حسینی و تشکر این بازیکن از مربیان گذشته خود به خصوص مربی کنونی‌اش در پرسپولیس گفت: سیدجلال بسیار زیبا صحبت کرد و از همه مربیان خود تشکر کرد، اما یک چیز را نگفت که من زمانی که در تیم ملی بودم او را خط زدم (با خنده).

اگر سرمربی تیم ملی بودم قطعاً سیدجلال را دعوت می‌کردم
وی در ادامه در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه اگر او سرمربی تیم ملی بود سیدجلال حسینی را از لیست تیم ملی خط می‌زد یا خیر گفت: من در بین صحبت‌هایم به این موضوع اشاره کردم. من بیش از ۱۰ سال پیش این بازیکن را به تیم ملی یک بار دعوت نکردم، اما الان متوجه شدم آن موقع اشتباه کرده‌ام. اگر اکنون مربی تیم ملی بودم قطعاً این بازیکن را دعوت می‌کردم. البته من علیه هیچ‌کس صحبت نمی‌کنم. جلال حسینی به عنوان بهترین دفاع ایران از نظر همه کارشناسان انتخاب شده و همچنین بهترین بازیکن ایران هم شد که استحقاقش را داشت. این بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا و فشار مسابقات هم فرم خوب بدنی خود را نشان داد و من یک بار دیگر از او تشکر می‌کنم.

همه ما از صمیم قلب هوادار تیم ملی خواهیم بود
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان درباره اینکه آیا اکنون و در فاصله نزدیک به یک ماه مانده به شروع مسابقات جام ملت‌های آسیا آیا نباید همه با تیم ملی همکاری داشته باشند و اتحاد ملی صورت گیرد، گفت: من بارها در این مورد صحبت کرده‌ام و اکنون هم خوشحالم که این تعداد از دوستان اینجا هستند. این موضع مشترک ماست، نه به صورت رسمی، بلکه از صمیم قلب پرسپولیس، بازیکنان، مدیریت و هواداران این باشگاه همیشه هواداران تیم ملی خواهند بود و در این مدت هم خودتان می‌توانید شهادت دهید که هیچ زمانی با هیچ تصمیم تیم ملی مخالفت نکرده‌ایم و در تمام اردوها هم ملی‌پوشان ما به موقع سر تمرینات رفته‌اند.

ما بزرگ‌ترین هواداران تیم ملی خواهیم بود
برانکو همچنین تصریح کرد: همان‌طور که سیدجلال حسینی گفت ما بزرگ‌ترین هواداران تیم ملی خواهیم بود. مهم نیست چه کسی بازی کند، چه کسی مدیر باشد و چه کسی مربی تیم ملی باشد. نمی‌دانم چرا همیشه به درگیری و اختلافات پرسپولیس و تیم ملی اشاره می‌شود! آیا تا به حال کسی دیده است ما علیه تیم ملی صحبت کنیم؟ همان‌طور که امروز سیدجلال حسینی از تمام مربیان مربی خود تشکر کرد.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه