همراه ما باشید
پیروزی نیوز
پايگاه خبري پیروزی نيوز

دوئل جدي بيرانوند با مظاهري

دوئل جدي بيرانوند با مظاهري

شايعات موجود در خصوص احتمال لژيونر شدن بيرانوند و آمدن مظاهري دروازه‌بان ذوب آهن به پرسپوليس باعث شده تقابل دو دروازه‌بان امروز پرسپوليس و ذوب آهن تبديل به يك دوئل تام عيار شود.

به گزارش پيروزي نيوز به نقل از ايلنا، بی تردید در این روزها که پرسپولیس از لحاظ مهره با ضعف روبروست؛ نقش علیرضا بیرانوند در درون دروازه بسیار مهم و حساس خواهد بود. دروازه بان ملی پوش سرخپوشان تهرانی که علی رغم قرار نگرفتن در بین سه گزینه نهایی AFC مقابل ماشین سازی درخشید؛  امروز باید روبروی یکی از کسانی قرار بگیرد که نقش غیر قابل انکاری در پیشرفتش داشت. بیرانوند باید نشان دهد شاگرد خلف منصوریان است و تنها راه اثبات این قضیه، درخشش مقابل خود منصوریان خواهد بود!

یکی دیگر از دلایلی که انگیزه های بیرو را افزایش می دهد تقابل با یکی از رقبای همیشگی اش در تیم ملی است. محمد رشید مظاهری که حتی می توان گفت آلترناتیو شماره یک بیرانوند در دروازه پرسپولیس هم هست روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد. رویارویی این دو دروازه بان بسیار حائز اهمیت است. بیرانوند می خواهد بار دیگر به همگان اثبات کند که بهترین گزینه برای تیم ملی اوست و برای پیدا کردن بهترین گلر کنونی ایران نباید راه دوری رفت.

بیرانوند هنوز در این فصل در ورزشگاه آزادی گل نخورده است. او در برابر تیمهای نفت مسجدسلیمان، سپیدرود رشت، استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز هیچ گلی دریافت نکرده و در بازی هفته سی ام هم مقابل سپیدرود دروازه اش را بسته نگه داشت و آخرین بار در هفته بیست و هشتم لیگ قبل از پارس جنوبی گل خورد. حال باید دید این رکورد توسط بازیکنان ذوب آهن می شکند یا خیر.

دروازه بان پرسپولیس همچنین می تواند با کلین شیت در بازی امروز تعداد کلین شیت های خود را به عدد شش برساند و کلین شیتهای تیمش را هم به عدد 8 برساند تا با استقلال از این حیث برابری کند. بیرانوند می داند که برای رسیدن به رکورد فوق العاده خسوس که در نیم فصل اول لیگ پانزدهم فقط 4 گل خورد اجازه دریافت گل دیگری را ندارد. 

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه