همراه ما باشید

تمجید خلیل زاده از هواداران

تمجید خلیل زاده از هواداران

پیروزی نیوز - تمجید خلیل زاده از هواداران

شجاع خلیل زاده ضمن تاکید بر خستگی بازیکنان پرسپولیس از هوادران به دلیل حمایت همیشیگی شان از پرسپولیس تشکر کرد.

به گزارش پیروزی نیوز به نقل از فارس، شجاع خلیل‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری سوال، در خصوص برد تیم پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن،  بازی با سپاهان، اعتراضات برانکو به داوری‌های بازی‌های پرسپولیس و عدم دعوت به تیم ملی صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید:

سوال: بازی سنگینی را مقابل ذوب‌آهن به برتری رسیدید.

قبل از هر چیز به هوادارانمان خسته نباشید می‌گویم که در هر شرایطی از ما حمایت کردند و پشت ما را خالی نکردند. با حضور هواداران احساس تنهایی نداریم و با همه وجود به زمین می‌رویم. بازی با ذوب‌آهن فوق‌العادهبازی حساسی بود؛ چراکه ما به ۳۳ امتیاز این بازی نیاز داشتیم تا در کورس قهرمانی باقی بمانیم و خوشحالیم که بازی را بردیم و برای بردن در سایر بازی‌ها آماده می‌شویم.

سوال: هواداران پرسپولیس دیروز به تو لقب شجاع سرطلایی را دادند که این لقب پیش از این به مرحوم  همایون بهزادی گفته می‌شود.

دادن این لقب به من برایم افتخار بسیار بزرگی است؛چراکه مرحوم آقای بهزادی نام بسیار بزرگی در فوتبال ماست که من در حد و اندازه او نیستم.همان لقب شجاع را به من بدهند برایم کافی است. ما با جان و دل برای هواداران بازی می‌کنیم و می‌خواهیم در هر بازی بهترین عملکرد را داشته باشیم تا هواداران از ما راضی باشند.

سوال: این هفته با سپاهان بازی دارید. این بازی را چطور می‌بینی؟

سپاهان نیازی به تعریف ندارد؛ چراکه این تیم همیشه از تیم‌های خوب ایران است که در سال‌های اخیر عملکرد خیلی خوبی داشته است. سپاهان باشگاه خوبی است که از بازیکنان و مربیان خوبی هم بهره می‌برد و الان هم می‌بینید که در صدر جدول است و مطمئنا تیمی که صدرنشین می‌شود تیم خیلی خوبی است. می‌دانیم که با حریف بزرگی بازی داریم اما پرسپولیس هم تیم بسیار بزرگی است که برای گرفتن ۳ امتیاز به اصفهان خواهد رفت. در هر شرایطی که شده باید این بازی را ببریم تا در بالای جدول باقی بمانیم.

سوال: به نظرت برد مقابل سپاهان در اصفهان شدنی است؟

در پرسپولیس کار غیر شدنی نداریم.

سوال: اما صحبت‌های دیروز و امروز برانکو نشان از این می‌داد که مسائلی مثل داوری به پرسپولیس بیش از اندازه فشار آورده و این موضوع شاید کار شما را سخت کند.

شما تا به حال دیده‌اید آقای برانکو درباره داوری صحبت کند؟ حتماً او چیزی دیده که این حرف‌ها را زده؛ چراکه هیچ گاه علیه داوری صحبت نمی‌کند اما حالا صدای برانکو هم درآمده. خیلی از تیم‌ها از داوری سود بردند اما تیم ما هیچ نفعی از داوری نبرده است.

سوال: همین موضوع شاید باعث نگرانی هواداران پرسپولیس شده باشد.

امروز آقای برانکو با بازیکنان صحبت کرد و به او گفت که باید با همه چیز بجنگیم. باید با مشکلات زیادی که وجود دارد بجنگیم تا دوباره قهرمان شویم و این خواسته آقای برانکو از بازیکنان بوده است.

سوال: یکشنبه در اصفهان بازی دارید. به عنوان بازیکنی که سابقه بازی در سپاهان را داری نظرت را در خصوص این بازی بگو.

من خاطرات خیلی خوبی از سپاهان دارم و سال‌های خوبی را آنجا سپری کردم. صادقانه می‌گویم که از هواداران سپاهان چیزی جز خوبی ندیدم، اما به هر حال برخی‌ به دنبال حاشیه‌سازی هستند که صحبت کردن در مورد آنها روی خوشی ندارد و من هم نمی‌خواهم در خصوص آنها حرفی بزنم، اما چیزی که هست این است که من قلبا هواداران سپاهان را دوست دارم.

سوال: سید جلال حسینی هم که از تیم ملی خداحافظی کرد تا بعد از ۱۲ سال بازی برای این تیم خودش را در عرصه ملی بازنشسته کند. نظر تو در این خصوص چیست؟

همه نظر من را در مورد سید جلال حسینی می‌دانند و حتی متنی را برای او در صفحه شخصی‌ام نوشتم. به نظر من سید جلال حسینی از خیلی از بازیکنان فعلی تیم ملی آماده‌تر و بهتر است و حقش بود کماکان در تیم ملی باقی بماند. من هر روز با سید جلال هستم و کنار او تمرین و بازی می‌کنم و می‌دانم از نظر فنی و شخصیتی چه فرد قدرتمندی است که از هر نظر می‌تواند یک فرمانده و کاپیتان باشد. به هر حال او از فوتبال ملی خداحافظی کرد و خاطرات خوبی برای ما به جا گذاشت اما نمی‌توانیم به مربیان  تیم ملی خرده بگیریم؛ چراکه هر مربی یک سلیقه و نظری دارد. به نظر من سن در فوتبال فقط یک عدد است و برای سید جلال زود بود که با این آمادگی از تیم ملی خداحافظی کند؛ چراکه همین حالا به اندازه دو بازیکن جوان تمرین می‌کند و ما از بازی کردن در کنارش لذت می‌بریم. امیدوارم او در بقیه مراحل زندگی‌اش موفق باشد و باز هم در پرسپولیس جام قهرمانی را بالای سر ببرد و افتخارآفرینی کند تا در عرصه باشگاهی هم درخشش بی‌نظیری داشته باشد.

سوال: با وجود رسیدن به روزهای پایانی نیم‌فصل اول می‌بینیم که بازیکنان پرسپولیس مصدوم و خسته هستند.

به نکته درستی اشاره کردید. واقعا پرسپولیس خسته است و دیگر جانی در بدن نداریم؛ چراکه فشردگی بازی‌ها و کمبود بازیکنان باعث شده تا هر بازیکن چند برابر توانش بازی کند. امیدوارم با اضافه شدن سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شریفی و مهدی شیری خون تازه‌ای در پرسپولیس تزریق شود و بازیکنان جدید بتوانند به ما کمک کنند تا بتوانیم باز هم قهرمانی به دست بیاوریم.

 

 

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه