همراه ما باشید

حسين كلاني مطرح كرد:

فعلا به تيم ملي اعتراض نكنيد

فعلا به تيم ملي اعتراض نكنيد

پیروزی نیوز - فعلا به تيم ملي اعتراض نكنيد

كلاني پيشكسوت پرسپولیس از انتظار هواداران براي رسيدن هرچه سريعتر نيم فصل و اضافه شدن بازيكنان جديد صحبت كرد و از هواداران خواست فعلا دست از اعتراض به تيم ملي  بردارند.

حسین کلانی درباره وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه پایان نیم‌فصل نخست، اظهار داشت: پرسپولیس با تمام مشکلاتی که اعم از محرومیت و مصدومیت بازیکنان، بازی‌های فشرده و… داشته، توانسته نتیجه خوبی بگیرد. شاگردان برانکو ذوب‎آهن را هم شکست دادند تا شایستگی‎های خود را به رخ همه بکشند.

وی افزود: الان هواداران فقط منتظر نیم فصل هستند تا بازیکنان جدیدی که با پرسپولیس قرارداد بسته‌اند به ترکیب اضافه شوند و جایگزین بازیکنانی که از تیم رفته‌اند را پر کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص خداحافظی سید جلال حسینی از بازی‌های ملی، تصریح کرد: نمی‌دانم چرا کی‌روش، سید جلال حسینی را به تیم ملی دعوت نکرد، اما حتماً دلایلی برای خودش دارد. حسینی یکی از محکم‌ترین مدافعان و یک قطب در پرسپولیس است. او می‎تواند یک قطب در تیم ملی هم باشد، اما سلیقه سرمربی این بوده است. تنها کاری که در حال حاضر می‌توان انجام داد، سکوت و تأیید عملکرد فنی کی‎روش است.

کلانی ادامه داد: فعلاً برای اینکه محیط تیم ملی در آرامش باشد، باید دست از اعتراض برداشت. حتماً هم حسینی دلیلی برای خداحافظی داشته و ان شاءالله این بازیکن روند خوب خودش را در باشگاه مردمی پرسپولیس ادامه دهد.

وی برای ایرج دانایی‎‏فر هم آرزوی سلامتی کرده و خاطرنشان کرد: حال ایرج دانایی‎فر نسبت به روزی که به دیدارش رفته بودیم، بهتر است و توانسته چند کلمه‌ای هم با دوستانش صحبت کند. امیدوارم او هر چه زودتر سلامتی خودش را به دست آورد.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه