همراه ما باشید

اعتراض نماينده پرسپوليس به شرايط تيم در اصفهان

اعتراض نماينده پرسپوليس به شرايط تيم در اصفهان

پیروزی نیوز - اعتراض نماينده پرسپوليس به شرايط تيم در اصفهان

نمايندگان پرسپوليس در جلسه نمايندگان سازمان ليگ ضمن گلايه از شرايط پيش آمده براي پرسپوليس در هنگام ورود به اصفهان از ناعادلانه بودن شرايط موجود انتقاد كردند.

به گزارش پيروزي نيوز  و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست مدیران و هماهنگی پیش از بازی پرسپولیس - سپاهان شب گذشته با حضور نمایندگان سازمان لیگ، هیات فوتبال اصفهان، نمایندگان دو باشگاه و عوامل برگزاری مسابقه برگزار شد. این جلسه با توجه به اهمیت مباحث مطرح شده بیش از 100 دقیقه به طول انجامید در حالیکه چنین نشست‌هایی ظرف 30 تا 40 دقیقه به پایان می‌رسد. مصطفی قنبرپور، حسین خبیری و پندار خمارلو نمایندگان پرسپولیس در این جلسه بودند. مدیر روابط عمومی پرسپولیس درباره این جلسه گفت: طبیعی است که امنیت جانی اعضای تیم فوتبال پرسپولیس، مهمترین بحث ما بود. در تمام دنیا همین است. امنیت یک مسابقه مقدم بر همه چیز است. ما از زمان ورود به اصفهان شرایط مناسبی را پشت سر نگذاشتیم و اگر از همین حالا هم هیچ اتفاق خاصی روی ندهد باز هم شرایط عادلانه‌ای حاکم نبود. خواسته ما قبل از هر چیز این بود که به هر ترتیبی که خودشان می‌دانند امنیت و آرامش کامل بازیکنان ما در ساعات باقیمانده اقامت در هتل، انتقال از هتل به ورزشگاه، داخل ورزشگاه از لحظه ورود تا خروج و انتقال از ورزشگاه تا فرودگاه تامین باشد. نمایندگان محترم نیروی انتظامی و یگان ویژه هم قول مساعد دادند که با اتخاذ تدابیر لازم و در نظر گرفتن اسکورت در اطراف اتوبوس، امنیت لازم برقرار خواهد بود.

* در جلسه هماهنگی که شب گذشته انجام شد، اعلام گردید که طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان اصفهان برای بازی امروز هم پذیرای تماشاگران نخواهد بود و به این ترتیب از ظرفیت 40 هزار نفری استفاده خواهد شد. همچنین با توجه به اینکه سکوی پشت نیمکت پرسپولیس حائز ظرفیت کافی برای استقرار سهمیه هواداران پرسپولیس نخواهد بود، جایگاه دیگری برای ایشان در نظر گرفته شده است. همچنین تدارک لازم دیده خواهد شد تا امنیت برای نیمکت و هواداران پرسپولیس فراهم باشد. در این جلسه هماهنگی رنگ لباس دو تیم که مشخص است مورد تاکید قرار گرفت. دروازه‌بان‌های پرسپولیس و سپاهان هم به ترتیب طوسی و سبز می پوشند.

* در اردوی امروز پرسپولیس گرشاسبی و عرب هم حاضر شدند تا در کنار سرخپوشان باشند. 

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه