همراه ما باشید

میلاد شیخ‌سلیمانی:

اجازه نمی‌دهیم سپیدرود سقوط کند

مدافع سپیدرود رشت، غیبتش در ترکیب این تیم مقابل استقلال را یکی از دلایل شکست عنوان کرد و گفت: اجازه نمی‌دهیم سپیدرود سقوط کند و در ادامه فصل صعود خواهیم کرد. 

اجازه نمی‌دهیم سپیدرود سقوط کند

پیروزی نیوز - اجازه نمی‌دهیم سپیدرود سقوط کند

میلاد شیخ‌سلیمانی مدافع سپیدرود به دلیل اخراج در دیدار نساجی در بازی با استقلال غایب بود.

به گزارش پیروزی نیوز، غیبت این مهره کلیدی سپیدرود در بازی پایانی نیم فصل اول تاثیر خود را گذاشت و شاگردان علی کریمی شکست 5 بر صفر را در این دیدار ثبت کردند.

شیخ سلیمانی در این باره عنوان کرد: بازی سختی مقابل استقلال داشتیم. من بازی را از روی سکو دیدم. تیم ما عملکرد خوبی داشت و اگر داور بعد از گل اول، خطای هند را برای سپیدرود پنالتی اعلام می‌کرد شاید هرگز این نتیجه رقم نمی‌خورد. البته غیبت من هم تاثیر داشت اما عامل دریافت ۵ گل نبود. با این حال از این که در بازی با نساجی کارت قرمز گرفتم و در شرایط سخت سپیدرود را تنها گذاشتم واقعا ناراحت هستم. 

او درباره وضعیت این تیم اظهار کرد: سپیدرود با کمبود بازیکن رو‌به‌رو و از ابتدا بد بسته شده است. تیم ما بیمار بود و حالا با آمدن کریمی بهتر شده است. بازیکنان عملکرد بهتری دارند اما نباید فراموش کنیم چه روزها و شرایط سختی داشتیم، بنابراین فکر می‌کنم شاید من هم بودم همین نتیجه رقم می‌خورد. ما اشتباهات فردی داشتیم چون بازیکنان قبل بازی روحیه خوبی داشتند و ما حتی فکر می‌کردیم در این بازی برنده می‌شویم. به نظر من فقط یک حادثه بود و بعد از گل اول شیرازه تیم ما از هم پاشید.  البته از این نکته هم غافل نشویم که داوری هم تاثیر داشت. اتفاقا هر وقت ما باختیم داوری هم تاثیرگذار بوده است.

مدافع سپیدرود ادامه داد: باید از هواداران سپیدرود تشکر کنم چون در روزهای سخت ما را تنها نگذاشتند. زیر باران روی سکو بودند و حمایت می‌کردند و نمی‌توان جواب زحماتشان را داد. سعی می‌کنیم بهتر تمرین کنیم و با برنامه‌ای که مدیران و مربیان برای نیم فصل دارند تیم را تقویت خواهیم کرد. اجازه نمی‌دهیم سپیدرود سقوط کند و خود را در ادامه مسابقات لیگ در جدول بالا می‌کشیم.

 

 

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه