همراه ما باشید

محبی کدام پاداش را از روس‌ها می‌خواهد؟!

محبی کدام پاداش را از روس‌ها می‌خواهد؟!

پیروزی نیوز - محبی کدام پاداش را از روس‌ها می‌خواهد؟!

به گزارش پیروزی، تیم منتخب کشتی ایران چندی پیش به دعوت و هزینه روس‌ها در تورنمنت بین‌المللی آلروسا که در مسکو برگزار شد، حضور پیدا کرد و درحالیکه مسابقات در اوزان المپیکی و به صورت تیم به تیم برگزار می‌شد شاگردان غلامرضا محمدی با پیروزی برابر همه رقیبان و از جمله روسیه، قهرمان این جام شدند.

در پایان رقابت‌های تیمی، کشتی‌گیران اوزان 97 و 125 کیلوگرم نیز به صورت انفرادی با هم مبارزه کردند که عباس فروتن و یدالله محبی نمایندگان ایران در این کشتی‌ها بودند و درنهایت محبی، عضو تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات جهانی 2017 پاریس عنوان اولی را به خود اختصاص داد.

بعد از این رقابت‌ها و بازگشت تیم از مسکو، محبی در گفت‌وگویی اعلام کرد که به او گفته بودند این مسابقه انفرادی با جایزه دلاری برگزار می‌شود اما به او پاداشی تعلق نگرفته است و تیم ایران نسبت به این موضوع اعتراض خود را به میزبان اعلام کرده است.

با این وجود مطلع شدیم که در بخش‌نامه مسابقات پاداش دلاری برای جای آلروسا تعریف نشده بود و به همین دلیل برخلاف ادعای یدالله محبی، تیم ایران نسبت به این موضوع اعتراض رسمی نکرد.

پاداش دلاری تنها برای جام جایزه بزرگ آلانز که طی روزهای شنبه و یکشنبه گذشته در ولادی قفقاز برگزار شد، درنظر گرفته شده بود.

 

درباره نویسنده

مرضيه  دارابي

مرضيه دارابي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار ورزشي

ثبت دیدگاه