همراه ما باشید

بیمه رازی بابل بدنبال دفاع از عنوان قهرمانی در جام جهانی

بیمه رازی بابل بدنبال دفاع از عنوان قهرمانی در جام جهانی

پیروزی نیوز - بیمه رازی بابل بدنبال دفاع از عنوان قهرمانی در جام جهانی

 

روزهای پنجشنبه و جمعه 22 و 23 آذرماه شهر بابل میزبان مسابقات کشتی آزاد جام باشگاه های جهان است و تیم های بیمه رازی بابل و تیم ستارگان ساری از جمهوری اسلامی در سالن دانشگاه آزاد ، به مصاف رقیبان خود می روند.

روز گذشته تیم بیمه رازی بابل به سرمربیگری محسن کاوه تمرین نفس گیری را برگزار کرد و همه کشتی گیران سرحال و قبراق به تمرین پرداختند و دو کشتی گیر خارجی این تیم نیز در کنتار سایر کشتی گیران تمرین کردند.

کیومرث مهرابی سرپرست تیم های بیمه رازی که ناظر بر تمرین بود طی گفت و گویی با خبر نگار روزنامه پیروزی در خصوص آمادگی این تیم گفت : ما روز دوشنبه به بابل آمدیم ، الحمدالله همه چیز خوب است و یاران خارجی ما هم رسیده اند و در کنار سایر کشتی گیران تمرین می کنند.

وی ادامه داد : با توجه به ارنج تیم و آمادگی آنان، روی کاغذ قهرمان خواهیم شد اما باید وارد مسابقه شویم و پس از رقابت با حریفان بای ببینیم کشتی گیران ما چه خواهند کرد. البته ما بدنبال دفاع از عنوان قهرمانی هستیم و همه چیز بر وفق مراد است.

مهرابی اشاره کرد : تیمی که ریشه دارد و اصول حرفه ای گری را چه فنی ، چه به کارگیری نفرات، امکانات ، هتل ، لباس و موارد دیگر در حد ایده آل و حرفه ای است حتماً بدنبال بهترین نتیجه می باشد.

سرپرست تیم بیمه رازی ادامه داد : سعی کردیم کشتی گیرانمان را با انرژی خوب بر روی تشک بفرستیم به همین منظور 50 درصد قراردادها را پرداخت کردیم و بقیه را نیز در پایان مسابقات پرداخت خواهیم کرد.  ما بیشتر به فکر زندگی کشتی گیران که از قشر ضعیف جامعه ورزش هستند و به حقشان نرسیده اند هستیم ، و این اعتقاد را داریم که نباید به کشتی گیر ابزاری نگاه و برخورد کرد. 

وی در پایان با اشاره به اسامی تیم کشتی آزاد بیمه رازی بابل ، گفت : محسن کاوه بعنوان سرمربی در خدمت تیم بیمه رازی است ، پژمان درستگار مربی ارشد به همراه سایر مربیان همچون : داود رخش خورشید ، علی شکری پور و مصطفی علیزاده درخدمت بیمه رازی بابل هستند.

درباره نویسنده

صادق  رضايي

صادق رضايي مشاهده تمام مطالب

كشتي نويس

ثبت دیدگاه