همراه ما باشید

اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشت

اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشت

پیروزی نیوز - اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشت

ستاره سرشناس چند دهه گذشته باشگاه استقلال و تیم ملی ایران بعد از مدتی مبارزه با بیماری کبد سرانجام دار فانی را وداع گفت.

به گزارش پیروزی نیوز، ایرج دانایی فرد مهاجم سرشناس فوتبال ایران و باشگاه استقلال به عنوان اولین گلزن تیم ملی درتاریخ رقابت های جام جهانی بعد از چند هفته مبارزه با بیماری کبد در حالی که برای انجام پیوند در بیمارستان شیراز به سر می برد یک روز بعد از به کما رفتن درگذشت.

دانایی فرد در جام جهانی 1978 زننده تنها گل ایران در جریان شکست 4-1 مقابل پرو اولین گل تاریخ تیم ملی در این تورنمنت بزرگ را به نام خود ثبت کرد و در کنار این افتخار سال ها به عنوان مهاجم اول استقلال به افتخارات بسیار زیادی با این باشگاه دست یافته بود و از محبوبیت و وجه خاصی نیز در میان طرفداران این تیم برخوردار بود.

این چهره سرشناس که طی دو هفته گذشته وضعیت جسمانی نامساعدی پیدا کرد تا به تجویز پزشکان پیوند کبد را در دستور کار قرار دهد راهی شیراز شد اما ظرف مدت چند روز حال جسمانی او وخیم گزارش و از دیروز به کما رفته بود که ساعاتی قبل خبر تلخ درگذشت او توسط دوستان و خانواده اش مخابره شد تا ورزش ایران یکی دیگر از چهره های سرشناس خود را از دست بدهد.

روزنامه و سایت پیروزی این ضایعه دردناک را به خانواده مرحوم ایرج دانایی فرد و جامعه ورزش ایران تسلیت می گوید.

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه