همراه ما باشید

مردانی به نیمه نهایی مسابقات تکواندو گرنداِسلم رسید

مردانی به نیمه نهایی مسابقات تکواندو گرنداِسلم رسید

پیروزی نیوز - مردانی به نیمه نهایی مسابقات تکواندو گرنداِسلم رسید

سجاد مردانی تکواندوکار وزن +۸۰ کیلوگرم در مرحله یک چهارم مسابقات گرنداِسلم موفق شد نماینده کره جنوبی را از پیش رو برداشته و راهی مرحله نیمه نهایی شود.

به گزارش پیروزی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات گرنداِسلم تکواندو از صبح روز چهارشنبه 21 آذر ماه با حضور بهترین‌های تکواندو جهان در دو گروه مردان و زنان و در اوزان المپیکی به میزبانی «ووشی» چین آغاز و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.

مرحله یک چهارم مسابقات از ساعت 4:30 صبح (به وقت تهران) امروز (جمعه - 23 آذرماه) در حال برگزاری است که سجاد مردانی به عنوان نماینده ایران دقایقی پیش رو در روی رقیبش قرار گرفت.

سجاد که در نخستین گام «استفن لامبدین» آمریکایی را شکست داده بود در مرحله یک چهارم با «گیل یانگ بیوئن» از کره جنوبی دیدار کرد که با نتیجه 2 بر صفر (راند یک: 7 بر یک/ سجاد - راند دو: 6 بر 4/ سجاد - راند سه: با توجه به اینکه در دو راند نخست نتیجه به نفع نماینده ایران بود، این دیدار انجام نشد) با پیروزی از شیاپچانگ خارج شد.

رقابت‌های مرحله نیمه نهایی فردا (شنبه - 24 آذرماه) و مبارزات رده بندی و فینال روز یکشنبه انجام خواهد شد.

هدایت تکواندوکاران اعزامی برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی است. 

به قهرمان این رقابت‌ها 70 هزار دلار (49 هزار دلار برای بازیکن و 21 هزار برای مربی)، نایب قهرمان 20 هزار دلار (14 هزار برای بازیکن و 6 هزار برای مربی) و نفر سوم 5 هزار دلار (3500 دلار برای بازیکن و 1500 دلار مربی) پاداش تعلق می‌گیرد.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه