همراه ما باشید

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت: در حق ۴ نماینده ایران در آسیا و هواداران‌شان ظلم می‌شود.

آذری: پرسپولیس باید پیگیر حضور الهلالی‌ها در ورزشگاه باشد

آذری: پرسپولیس باید پیگیر حضور الهلالی‌ها در ورزشگاه باشد

پیروزی نیوز - آذری: پرسپولیس باید پیگیر حضور الهلالی‌ها در ورزشگاه باشد

به گزارش پیروزی‌دیلی، سعید آذری در مورد تساوی یک بر یک مقابل العین گفت: نسبت به فصل گذشته بازی بهتری مقابل العین انجام دادیم. گل اول را هم ما زدیم، در مجموع بازیکنان ما متفکرانه و هوشمندان مقابل العین بازی کردند. 3-2 هفته سخت را سپری کردیم و یک امتیاز ارزشمند از نایب قهرمان آسیا گرفتیم. از بازیکنان و حسینی و همکارانش در کادر فنی تشکر می‌کنم.


وی ادامه داد: از جناب محمدیاسر طیب‌نیا عضو هیأت مدیره باشگاه هم که همراه ما در این سفر حضور داشت و به تیم روحیه داد تشکر می‌کنم. هواداران ذوب‌آهن به ورزشگاه آمدند و ما را تشویق کردند.


آذری با اشاره به نتایج تیم‌های ایرانی در هفته اول لیگ قهرمانان، گفت: دو مساوی و یک پیروزی نتایج خوبی است. به پرسپولیس و هوادارانش و همچنین استقلال خوزستان و تماشاگرانش تبریک می‌گویم. استقلال هم مستحق یک امتیاز بود. در حق 4 باشگاه ایرانی و هواداران‌شان در لیگ قهرمانان آسیا ظلم می‌شود. ما از حق میزبانی محروم هستیم و هزینه‌های بیشماری به ما تحمیل می‌شود.


مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان درمورد برنامه این تیم برای بازی با الاهلی عربستان گفت: امروز از طریق شارجه به تهران برمی‌گردیم و 3 روز در اصفهان تمرین می‌کنیم و پس از آن راهی عمان می‌شویم. نمی‌توانیم در امارات بمانیم، زیرا هزینه‌ها بسیار سرسام‌آور است.


وی در مورد میزبانی باشگاه العین گفت: العین یک باشگاه کاملاً حرفه‌ای است و همه جور امکانات در اختیار ما قرار داد، از آنها تشکر می‌کنیم. آنها فقط به فوتبال فکر می‌کنند.


آذری در مورد هزینه‌های میزبانی از الاهلی در عمان گفت: حدود 400 میلیون تومان هزینه بر ما تحمیل می‌شود که 70 میلیون آن مربوط به بلیط هواپیماست.


مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان درمورد اینکه الهلال عربستان بیشتر ورزشگاه را در بازی با پرسپولیس در اختیار هواداران تیم خودش قرار داد، در حالی که میهمان بود، گفت: طبق قانون فقط 10 درصد ظرفیت ورزشگاه باید در اختیار تماشاگران میهمان باشد و پرسپولی می‌تواند پیگیر حق میزبانی خود در این مسابقه باشد. به هر حال ساختارهای ما در فوتبال مشکلاتی دارد.


وی درمورد اینکه چقدر از ظرفیت ورزشگاه را به تماشاگران الاهلی عربستان خواهد داد، گفت: الهلال پرطرفدارترین تیم عربستان است و وضعیت آن با تیم الاهلی فرق می‌کند. ما سعی می‌کنیم قانون را در مورد این موضوع اجرا کنیم.


آذری در مورد شایعه استعفایش از سمت مدیرعاملی باشگاه ذوب‌آهن گفت: بحث استعفایم خیلی جدی است اگر نتوانیم با بازی با الاهلیی عربستان که در کشور عمان برگزار می‌شود به تعهدات خود عمل کنیم من از مدیرعاملی باشگاه استعفا خواهم کرد زیرا نمی‌خواهم شرمنده بازیکنان شوم.


وی افزود: ما یک تیم بی‌حاشیه هستیم و بازیکنان ما تاکنون هیچ حرفی در مورد مسائل مالی نزده‌اند من نمی‌خواهم اعتباری که نزد بازیکنان تیم دارم خدشه‌دار شود. نمی‌خواهم به اعتبار باشگاه و کارخانه ذوب‌آهن خدشه‌ای وارد شود. به همین دلیل در صورت عمل نکردن به تعهدات‌مان از سمت خود استعفا می‌کنم. من برای اعضای هیأت مدیره و باشگاه و کارخانه ذوب‌آهن احترام قائل هستم و همه این مجموعه دارای اعتباری هستند نباید چوب حراج به این مجموعه بزنم.


مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان تصریح کرد: مهندس احمد صادقی مدیر کارخانه ذوب‌آهن همه تلاشش را برای مشکلات باشگاه انجام داده اما انتظارم این است که مدیران مالی کارخانه هم بدانند که اگر کارخانه ذوب‌آهن مشکل دارد باشگاه نمی‌تواند تمام این مشکلات را به تنهایی حل کند. زمانی که بودجه باشگاه ذوب‌آهن کم شد ما مردانه کار کردیم و تلاش کردیم تا با درآمدزایی مشکلات را کم کنیم.


وی افزود: دیشب در بازی بزرگی امتیاز گرفتیم تساوی مقابل العین یک برد برای ما محسوب می‌شود من در هفته‌های گذشته مدالم اعلام کردم مقصر باخت‌های ذوب‌آهن من هستم و مسئولیت را پذیرفتم اما بیش از این نمی‌توانم زیر بار این مسئولیت برم. ما موظف به انجام تعهدات خودمان هستیم.


آذری در مورد رقم 400 میلیونی برای میزبانی از باشگاه عربستانی گفت: متأسفانه یکی از مسئولان فدارسیون فوتبال گفته بود هزینه باشگاه‌های ایرانی برای میزبانی از تیم‌های عربستان در عمان 30 تا 40 هزار دلار است اما ما قرارداد خود را که با عمان بسته‌ایم برای این مسئول در فدراسیون فوتبال ارسال کردیم تا او بداند بالغ بر 400 میلیون تومان باید برای میزبانی هزینه کنیم. همه باشگاه‌‌ها اکنون زیر نظر فدراسیون فوتبال هستند و اصل قرارداد را برای این مسئول محترم ارسال کرده‌ایم.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه