همراه ما باشید

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: الهلال در دیدار مقابل سرخپوشان اسیر برنامه ریزی قوی پرسپولیس شد و هیچ حرفی برای گفتن نداشت.

کاویانپور: الهلال اسیر برنامه ریزی پرسپولیس شد

کاویانپور: الهلال اسیر برنامه ریزی پرسپولیس شد

پیروزی نیوز - کاویانپور: الهلال اسیر برنامه ریزی پرسپولیس شد

حامد کاویانپور  در خصوص دیدار پرسپولیس و الهلال، گفت: در گام اول پرسپولیس یک امتیاز بسیار شیرین به دست آورد در حالی که لیاقت کسب 3 امتیاز را هم داشت.
وی تصریح کرد: بازیکنان پرسپولیس بازی منطقی را از خود به نمایش گذاشتند و حق آنها در این دیدار دشوار پیروزی بود. برانکو در این مسابقه در تعویض ها اشتباه نکرد و توانست بازی را حفظ کند.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: الهلال تیم بسیار خوبی است و انصافا یکی از قدرت های آسیا است که امروز اسیر برنامه ریزی قوی پرسپولیس شد. اگر پرسپولیس امروز برنامه نداشت قطعا بازی را واگذار می کرد.
وی تاکید کرد: پرسپولیس با این بازی نشان داد نه تنها می تواند از گروه خود صعود کند، بلکه نشان داد می تواند در آسیا هم مدعی باشد.
کاویانپور اظهار کرد: گروه پرسپولیس بسیار دشوار است و امیدوارم با همین روند ادامه دهند. شک نکنید این تیم در لیگ برتر قهرمان خواهد شد و در لیگ قهرمانان آسیا هم موفق می شود.
وی در خصوص گلزنی خود به الهلال، گفت: یک گل بسیار زیبا به الهلال زدم اما در آن زمان الهلال تا این حد بازیکن خارجی نداشت و بیشتر از بازیکنان ملی پوش بهره می برد. در طول تمام این سال ها هیچ وقت الهلال را تیم ضعیفی ندیدم و همیشه مدعی بوده است.

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه