همراه ما باشید

کاش از این تجربه ارزشمند الگوی ملی و عبرت مدیریتی بگیریم

پرسپولیسی که با تحریم قوی و قوی تر شد‌

پرسپولیسی که با تحریم قوی و قوی تر شد‌

پیروزی نیوز - پرسپولیسی که با تحریم قوی و قوی تر شد‌

دنیای امروز دنیای تجربه های خوب و بد است. گاه برخی چیزها در همین دنیای پر از حادثه ، بسیار آموزنده اند و به نوعی می تواند گره گشای مسائل کور در یک جامعه باشد. کشور ایران سالیان سال هست که به دلایل مختلف مورد تحریم ها و فشارهای ناجوانمردانه قدرتهای سلطه طلب بوده است. و این تحریمها امروز در اوج خود قراردارند.اما همیشه راهبرد مهار تحریم ها منشاء سخترین تنش های رفتاری در حوزه مدیریت این موضوع در ایران بوده و حتی شدید ترین اختلافات سیاسی را در کشور بوجود آورده است. 
اما برخی اتفاقات در همین کشور می افتد که ببانگر نشانه های موفقیت و غلبه بر سختی ها است.
 پرسپولیس بعنوان یک الگوی موفق نمادی از قدرت مدیریت صحیح و اراده قوی در برابر تحریمها و غلبه بر شرایط سخت بود.این تیم به واسطه بهره گیری از درایت مربی با دانش که از مهمترین ویژگی هایش تکیه بر دانش و اعتقاد به عبور از بحران از طریق راههای درست است،و پذیرش وضع موجود توسط توان موجود توسط تک تک اعضای تیم ، از این دوران سخت تحریم ، خود را قوی تر از همیشه نشان  داده و به بهترین شکل ممکن از این تحریم سخت عبور کرد.
سه فاکتور دانش مربی + زمان شناسی + اتحاد = شد با موفقیت و به زانو در آوردن تحریم ها توسط پرسپولیس. (تحریم هایی که فیفا علیه پرسپولیس اعمال کرده بود.

 

دکتر کیومرث یزدان پناه درو   (استادیار دانشگاه تهران)

 

درباره نویسنده

مهدی  بگلری

مهدی بگلری مشاهده تمام مطالب

مدیر مسئول

ثبت دیدگاه