همراه ما باشید

شكست هادي‌پور مقابل حريف تايلندي

شكست هادي‌پور مقابل حريف تايلندي

پیروزی نیوز - شكست هادي‌پور مقابل حريف تايلندي

آرمین هادی پور تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم کشورمان مقابل نماینده کره نتیجه را 2 بر صفر واگذار کرد.

به گزارش پيروزي و به نقل از فارس، دومین دوره مسابقات گرنداِسلم تکواندو از صبح روز چهارشنبه - 21 آذرماه با حضور بهترین‌های تکواندو جهان در دو گروه مردان و زنان و در اوزان المپیکی به میزبانی «ووشی» چین آغاز و به مدت 5 روز ادامه خواهد داشت.

مرحله نیمه نهایی از ساعت 4:30 صبح (به وقت تهران) امروز (شنبه - 24 آذرماه) در حال برگزاری است که آرمین هادی پور به عنوان نماینده ایران دقایقی پیش به مصاف حریفش رفت. آرمین که پس از یک دور استراحت، در نخستین دیدار «ساوکویهاری رامنارونگ» از تایلند را مقتدرانه شکست داده بود در مرحله نیمه نهایی به مصاف «جون جانگ» از کره جنوبی نایب قهرمان دوره قبل گرنداسلم، قهرمان آسیا 2018 و دارنده دو طلا و یک برنز گرندپری 2018 رفت و با نتیجه 2 بر صفر (راند یک: 3 بر 3 - راند دو: 8 بر6/ کره جنوبی - راند سه: 4بر3/ کزه جنوبی) نتیجه را واگذار کرد.

در ادامه این رقابت‌ها،‌سجاد مردانی تکواندوکار وزن +80 کیلوگرم کشورمان در مرحله نیمه نهایی به مصاف "ژائوکسیانگ سانگ" از چین می رود.

رقابت های رده بندی و فینال فردا (یکشنبه - 25 آذرماه) انجام خواهد شد و آرمین برای کسب مدال برنز این رقابت ها باید با «تای هون کیم» نماینده کره جنوبی دارنده مدال طلا بازی های آسیایی 2018، قهرمان آسیا 2018، قهرمان جهان 2017 و 2015 و .... مبارزه کند.  هدایت تکواندوکاران اعزامی برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی است. 

گفتنی است؛ به قهرمان این رقابت‌ها 70 هزار دلار (49 هزار دلار برای بازیکن و 21 هزار برای مربی)، نایب قهرمان 20 هزار دلار (14 هزار برای بازیکن و 6 هزار برای مربی) و نفر سوم 5 هزار دلار (3500 دلار برای بازیکن و 1500 دلار مربی) پاداش تعلق می‌گیرد.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه