همراه ما باشید

سرمربري تيم ملي بوكس ايران مطرح كرد:

سطح فني پايين مسابقات تيم ملي بوكس در اهواز

سطح فني پايين مسابقات تيم ملي بوكس در اهواز

پیروزی نیوز - سطح فني پايين مسابقات تيم ملي بوكس در اهواز

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: سطح فنی مسابقات بوکس قهرمانی کشور در اهواز تعریف چندانی نداشت و بوکسورها در حد مسابقات قهرمانی کشور ظاهر نشدند.

به گزارش پيروزي و به نقل از تسنيم، اکبر احدی ، در خصوص سطح مسابقات بوکس قهرمانی کشور  اظهار داشت: مسابقات از نظر سطح فنی تعریف چندانی نداشت و  اگر بخواهم رک صحبت کنم به استثنای یک یا دو بوکسور، سطح فنی مسابقات خوب نبود. سایر بوکسورها از سطح پایینی برخوردار بودند و حتی ملی‌پوشان ما در بازی‌های آسیایی از لحاظ آمادگی جسمانی و فنی شرایط خوبی نداشتند.

وی در خصوص اینکه این موضوع باعث نگرانی نخواهد بود، گفت: این موضوع خیلی نگران کننده است. نه تنها من بلکه سایر کارشناسان اذعان داشتند که مسابقات سطح بالایی نداشت و در حد قهرمانی کشور نبود. داشته‌های بوکس ما همین است و ما نمی‌توانیم از کشور دیگری بوکسور بیاوریم. اگر می‌خواهیم در آینده نتیجه بگیریم باید در بخش پایه سرمایه‌گذاری داشته باشیم و حمایت بیشتری در بخش تدارکات بوکسورهای رده بزرگسالان انجام دهیم.

سرمربی تیم ملی بوکس در پاسخ به این سوال که با توجه به کمبود نیروی انسانی احتمال استفاده از بوکسورهای باتجربه‌ وجود خواهد داشت، عنوان کرد: اگر دنبال نتیجه‌گرایی در کوتاه مدت هستیم باید از بوکسورهای قدیمی استفاده کنیم. من به استفاده و دعوت از جاسم دلاوری، سجاد محرابی، احسان روزبهانی و سالار غلامی فکر کردم اما اگر می‌خواهیم برنامه بلند مدت  و چشم انداز  طولانی‌تری داشته باشیم و  هدف ما مسابقات المپیک 2020 و بازی‌های آسیایی 2022 باشد، باید به جوانان بها دهیم. به آنها اعتماد کنیم و سرمایه‌گذاری و حمایت بیشتری انجام دهیم تا در آینده نتیجه بگیریم.

احدی در خصوص دور جدید تمرینات تیم ملی بوکس گفت: در برنامه تعیین شده باید از ابتدای دی‌ماه اردوهای خود را آغاز کنیم اما قبل از شروع تمرینات باید جلسه شورای فنی برگزار شود و نفرات برگزیده به اردوی تیم ملی مشخص شوند. من هیچ نظری ندارم و به نظر شورای فنی برای انتخاب نفرات احترام خواهم گذاشت.

وی در خصوص عدم حضور خود در روزهای ابتدایی مسابقات قهرمانی کشور و شایعه ناراحتی‌اش عنوان کرد: هیچ ناراحتی نداشتم و نمی‌دانم این موضوع از کجا مطرح شد. دلیل غیبتم در روزهای ابتدایی مسابقات گرفتاری شخصی بود و مشکلی با فدراسیون ندارم مگر اینکه فدراسیون با من مشکلی داشته باشد.

سرمربی تیم ملی بوکس در پایان با تقدیر از میزبانی استان خوزستان گفت: در روز افتتاحیه مسابقات حضور نداشتم و در جریان اتفاقات نیستم اما از روزی که در محل مسابقات بودم تمامی رقابت‌ها مرتب و منظم برگزار شد و تمام استاندارهای لازم مهیا بود. بابت این موضوع نیز باید از زحمات مسئولان استان خوزستان تشکر کرد.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه