همراه ما باشید

خارجی‌ها با هزینه شخصی در تمرین

سپیدرود فعلا رضایتنامه نمی‌دهد

سپیدرود فعلا رضایتنامه نمی‌دهد

پیروزی نیوز - سپیدرود فعلا رضایتنامه نمی‌دهد

تیم فوتبال سپیدرود در ادامه رقابت‌های لیگ برتر و  برای رفع نقاط ضعف تیمی چند بازیکن جدید و خارجی جذب می‌‌کند.

به گزارش پیروزی نیوز، علی کریمی قصد دارد تعدادی از بازیکنان سپیدرود را از فهرست تیمش خارج کند اما به نظر می‌رسد تا قطعی نشدن بازیکنان جدید، رضایتنامه بازیکنان خروجی صادر نخواهد شد. 

البته چند روز اخیر رضایتنامه امین منوچهری برای جدایی از این تیم صادر شده است و به گفته مسئولان باشگاه فعلا به دیگر بازیکنان فهرست مازاد این تیم رضایت‌نامه داده نمی‌شود. مهاجم سرخپوشان بعد از بازی مقابل سپاهان اصفهان از علی کریمی درخواست کرده بود به دلیل مشکلات خانوادگی اردوی به مرخصی برود و با مساعد شدن اوضاع تمریناتش را آغاز کند. با گذشت سه روز از غیبت این بازیکن در تمرینات او به مسئولان باشگاه اعلام کرد تصمیم دارد از سپیدرود جدا شود.

البته به جز منوچهری، جدایی یعقوب کریمی از این تیم هم تقریبا قطعی شده است و به زودی از جمع سپیدرودی ها جدا می شود. میلاد قربانزاده هم بازیکن دیگر سپیدرود است که در فهرست مازاد قرار گرفته و به نظر می‌رسد راهی برای بازگشت ندارد. امین جوادی مقدم هم در تمرینات سپیدرود شرکت نمی‌کند اما هنوز به طور کامل از این تیم کنار گذاشته نشده و این احتمال وجود دارد، علی کریمی از قطع همکاری با وی منصرف شود.

شنیده می‌شود طی روزهای آینده چند بازیکن خارجی با هزینه شخصی خود در تمرینات تیم سپیدرود شرکت می‌کنند و در صورت جلب رضایت علی کریمی و امضای قرارداد با باشگاه سپیدرود، هزینه سفر به ایران و اقامت‌شان به آنها باز‌ گردانده می‌شود. البته سپیدرودی‌ها به دنبال چند بازیکن هم لیگ یک هستند. 

سپیدرود در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر عملکرد قابل قبولی نداشت و با 10 امتیاز در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار دارد. 

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه