همراه ما باشید

حاج رضایی: قطبی، کریمی و نکونام لیگ را جذاب‌تر کرده‌اند

کارشناس فوتبال ایران معتقد است حضور مربیانی چون علی کریمی، افشین قطبی و جواد نکونام در لیگ ایران، باعث جذابیت این لیگ شده است.

حاج رضایی: قطبی، کریمی و نکونام لیگ را جذاب‌تر کرده‌اند

پیروزی نیوز - حاج رضایی: قطبی، کریمی و نکونام لیگ را جذاب‌تر کرده‌اند

کارشناس فوتبال ایران حضور مربیان جوان در لیگ برتر را اتفاق خوبی می‌داند که فوتبال ایران به آن نیاز دارد. 

به گزارش پیروزی‌نیوز، امیر حاج‌رضایی گفت: مدتی بود که مربیان تغییر نمی‌کردند و فقط باشگاه آنها تغییر می‌کرد اما الان که مربیان جوان‌تر آمده‌اند قطعا لیگ ما جذاب‌تر خواهد شد. الان می‌بینیم در صدر جدول، تیم‌ها فاصله کمی با یکدیگر دارند که لیگ را در نیم فصل دوم جذاب‌تر می‌کند. لیگ ما بر خلاف دیدگاه کادر فنی تیم ملی، لیگ خوبی است که می‌تواند بازیکنان خوبی به تیم ملی بدهد و تقریبا به یک لیگ مولد تبدیل شده که بازیکن و مربی و  داور تولید می‌کند. البته این تولید، نسبی است نه این که سیستماتیک تولید کند. با وجود این که لیگ ما برای مربیان تیم ملی، کم‌رنگ است و لژیونرها بیشتر در ترکیب تیم ملی هستند اما من می‌خواهم بگویم لیگ داخلی ما خیلی می‌تواند برای تیم ملی مفید باشد و نادیده گرفتن آن بی انصافی است.

وی افزود: مربیان جوان مثل علی کریمی و جواد نکونام برای آینده نیازمند تجربه هستند و نباید آن‌ها را با نتایجشان ارزیابی کرد. آن‌ها برای لیگ ما جذابیت می‌آورند چون در دوران بازیگری بازیکنان پرافتخاری بودند. این افراد می‌توانند تماشاگر را به ورزشگاه بیاورند. در کنار آنها افرادی چون رضا مهاجری و سیروس پورموسوی هم باید باشند و کار کنند.

 

 

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه