همراه ما باشید

نساجی را می‌بردیم، جلالی نمی‌رفت

حجت حق‌وردی: نتوانستیم شرایط بحرانی را عوض کنیم

حجت حق‌وردی: نتوانستیم شرایط بحرانی را عوض کنیم

پیروزی نیوز - حجت حق‌وردی: نتوانستیم شرایط بحرانی را عوض کنیم

مدافع میانی تیم فوتبال پیکان معتقد است اگر این تیم دیدار با نساجی را  پیروزی می‌شد، کادر فنی این تیم تغییر نمی‌کرد.

به گزارش پیروزی نیوز، حجت حق‌وردی در مورد نتایج ضعیف پیکان در هفته‌های اخیر که در نهایت منجر به قطع همکاری این باشگاه با مجید جلالی شد، گفت: ما بعد از شکست برابر پرسپولیس امید زیادی داشتیم تا در سه بازی پایانی نتایج خوبی بگیریم و شرایط را تغییر دهیم، ولی متأسفانه این‌طور نشد.

وی افزود: تیم ما با مشکل روحی و روانی مواجه بود و استرس شکست باعث شد تا نتوانیم این شرایط بحرانی را عوض کنیم. آقا مجید و دیگر اعضای کادر فنی هم در این مدت خیلی تلاش کردند، اما به نتیجه نرسیدیم.

وی ادامه داد: اگر نساجی را می‌بردیم همه چیز عوض می‌شد. ما در این مسابقه نمایش خوبی داشتیم و اصلاً مستحق باخت نبودیم، اما در دقایق آخر گل خوردیم و به چیزی که لیاقتش را داشتیم، نرسیدیم. در این مسابقه خیلی موقعیت از دست دادیم که اگر یکی دو تا از آنها تبدیل به گل می‌شد سه امتیاز را می‌گرفتیم و کادر فنی هم تغییر نمی‌کرد. به‌هرحال این اتفاقات رخ داد و در نهایت جلالی و باشگاه به این نتیجه رسیدند که همکاری‌شان تمام شود.

مدافع پیکان تاکید کرد: بازیکنان این تیم در دو‌ سه سال اخیر روزهای خوبی با جلالی داشتند و دوست نداشتیم این اتفاقات رخ دهد. ما امسال لیگ برتر را با هدف کسب سهمیه آغاز کردیم، ولی شکست‌های اخیر باعث شد تا از هدف‌مان دور شویم. امیدوارم که در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیریم و بهترین عملکرد را داشته باشیم.

 

 

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه