همراه ما باشید

قهرمان مسابقات بوکس قهرمانی کشور:

ملی پوشان در این دوره رقابت ها آماده نبودند

ملی پوشان در این دوره رقابت ها آماده نبودند

پیروزی نیوز - ملی پوشان در این دوره رقابت ها آماده نبودند

امید احمدی‌صفا، ملی‌پوش بوکس ایران گفت: حرف سرمربی تیم ملی بوکس در خصوص عدم آمادگی ملی‌پوشان بوکس در بازی‌های آسیایی کاملا درست است و تنها به خاطر تجربه مقابل رقبای خود پیروز شدیم.

به گزارش پیروزی و به نقل از تسنیم،  امید احمدی‌صفا در خصوص قهرمانی خود در مسابقات بوکس قهرمانی کشور اظهار داشت: بعد از اینکه متوجه شدم وزن 49 کیلوگرم از مسابقات المپیک حذف شده است، تصمیم گرفتم یک وزن بالاتر بیایم و برای اولین بار در وزن 52 کیلوگرم در مسابقات قهرمانی کشور حضور داشته باشم. در این مسابقات نیز حریفان خیلی خوب و نامداری داشتم که در دوره‌های گذشته قهرمان شده بودند، اما خدا را شکر توانستم با 4 پیروزی به مقام قهرمانی دست پیدا کنم.

وی در خصوص شرایط میزانی اهواز عنوان کرد: میزبانی مسابقات نه خیلی خوب و نه خیلی بد بود و کاملا معمولی بود. اما نکته مهم سالن بسیار خوب مسابقات بود که باعث جذابیت بیشتری شده بود.

ملی‌پوش بوکس ایران در بازی‌های آسیایی اندونزی در خصوص پخش مستقیم مسابقات رقابت‌های بوکس گفت: پخش مستقیم مسابقات بوکس بازی های آسیایی اندونزی باعث شده بود تا استرس پخش مستقیم را نداشته باشم و راحت مبارزه کنم. نکته مهم پخش مستقیم رقابت‌های بوکس دیده شدن زحمات ورزشکاران بوکس مانند سایر رشته‌ها است. چرا باید ملی‌پوشان رشته بوکس را غیر از ورزشکاران این رشته کسی نشناسد؟ قطعا تداوم پخش مسابقات بوکس انگیزه ما را بالا خواهد برد تا همیشه در میان بهترین‌ها باشیم.

احمدی صفا در خصوص آمادگی خود در مسابقات بوکس قهرمانی کشور اظهار داشت: بعد از بازی‌‌های آسیایی دو مرحله اردوی تیم ملی برگزار شد اما پیش از مسابقات قهرمانی کشور حدود 40 روز اردوی ما تعطیل شده بود. همین موضوع باعث شده بود تا بوکسورها به صورت شخصی تمرین کنند و طبیعتا با بهترین شرایط در مسابقات حضور نداشته باشند.

وی در خصوص عدم رضایت سرمربی تیم ملی بوکس از سطح فنی بوکسورها در مسابقات قهرمانی کشور گفت: دقیقا حرف اکبر احدی درست است. نه تنها من بلکه دو ملی‌پوش دیگر حاضر در بازی‌های آسیایی با صد در صد آمادگی در مسابقات قهرمانی کشور حاضر نشده بودیم و حدود 70 درصد به آمادگی رسیده بودیم. احدی نیز به ما اعلام کرد که تنها با تجربه خود مقابل رقبا به پیروزی رسیدیم که کاملا حرف او درست بود.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه