همراه ما باشید

درودگر: هفته آینده توپ های جدید به باشگاه ها تحویل می شود

ورود 2500 توپ جدید به مسابقات فوتبال

ورود 2500 توپ جدید به مسابقات فوتبال

پیروزی نیوز - ورود 2500 توپ جدید به مسابقات فوتبال

مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران از انعقاد قرارداد خرید توپ مسابقات طبق روال قانونی خبر داد. 

به گزارش پیروزی نیوز به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، صادق درودگر در واکنش به انتشار اخباری در فضای مجازی در مورد توپ های جدید خریداری شده برای فوتبال ایران، گفت: برای انتخاب توپ مسابقات فوتبال ایران دو دوره مناقصه برگزار کردیم و از تولیدکنندگان توپ در داخل وخارج کشور دعوت کردیم که در این مناقصه شرکت کنند. در نهایت دربی استار انتخاب شد. مراحل عقد قرارداد و خرید توپ ها با تصویب هیات رئیسه سازمان لیگ و تایید کمیسیون معاملات سازمان لیگ به کمیته پشتیبانی محول شد. مدارک این مناقصه‌ها و عقد قراردادها نیز در اختیار مراجع ذی صلاح قرار گرفته است.
وی افزود: در حال حاضر هزار و ۲۵۰  توپ به صورت رایگان و هزار توپ به مبلغ هر عدد ۴۸ یورو  و ۲۵۰ عدد به قیمت ۲۲ یورو خریداری شده که تاکنون ۲۹ هزار و ۵۰۰ یورو پرداخت شده است. این توپ‌ها از گمرک بندرعباس به گمرک خرمشهر رسیده است و در هفته آینده توپ ها در اختیار باشگاه ها قرار می گیرد. 
مدیربازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران تصریح کرد:  همکاران من در سازمان لیگ تمام تلاش خود را انجام دادند که توپ ها زودتر به دست باشگاه ها برسد اما به دلیل اینکه کار ترخیص توپ ها در یکی از بنادر خارجی به مشکل خورده بود ارسال توپ ها به کشور با تاخیر ۳۰ روزه انجام شده که باید به این ترتیب از باشگاه ها که به خاطر به موقع نرسیدن توپ ها عذرخواهی کنم.
درودگر تاکید کرد: متاسفانه برخی رسانه ها بدون داشتن اطلاعات دقیق و کافی اقدام به  نشر اکاذیب و اتهام زنی در مورد سازمان لیگ و خرید این توپ ها انجام داده اند که از طریق واحد حقوقی سازمان لیگ  و از طریق مقام های قضایی  پیگیری های لازم را انجام خواهیم داد.

 

 

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه