همراه ما باشید

با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می کنم

مهدی شیری:شماره ۱۷ را با رخصت از آقافرشاد بر تن می‌کنم

مهدی شیری:شماره ۱۷ را با رخصت از آقافرشاد بر تن می‌کنم

پیروزی نیوز - مهدی شیری:شماره ۱۷ را با رخصت از آقافرشاد بر تن می‌کنم

مدافع راست جدید پرسپولیس گفت: کار با برانکو و حضور در جمع تیم قهرمان واقعاً لذت‌بخش است.

به گزارش پیروزی، مهدی شیری، مدافع راست جدید پرسپولیس، روز گذشته سومین جلسه تمرینی خود را برگزار کرد، در روزی که مهدوی‌کیا هم سری به تمرینات زد. به همین دلیل گفت‌وگویی اختصاصی با مهدی شیری داشتیم. 


* از تمرینات پرسپولیس بگو. 
کار با برانکو و حضور در جمع تیم قهرمان واقعاً لذت‌بخش است. جو بسیار خوبی در تمرینات پرسپولیس وجود دارد و همدلی و نشاط حرف اول تمرینات را می‌زند. مهم‌تر از همه تیم بودن به معنای واقعی کلمه است و من هم خوب می‌دانم در چنین تیمی باید خیلی تلاش کنم تا موفق شوم. 


* مهدی مهدوی‌کیا به تو حرفی نزد؟
از حضور آقامهدی که یکی از اسطوره‌های باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شود همگی خوشحال شدیم. ایشان با همه سلام و علیک کردند، اما به هر حال از آنجا که کمی عجله داشتند فرصت نشد تا حرف خاصی با ما داشته باشند. آقامهدی الگوی من در پرسپولیس بودند. 


* قبلاً در نظر داشتی شماره ۲ را بپوشی که این شماره در اختیار عالیشاه است این بار می‌خواهی با چه شماره‌ای در پرسپولیس بازی کنی؟
من از اول هم دنبال این بودم که شماره ۱۷ را بپوشم. شماره، شماره سنگینی است و من می‌دانم که باید در پرسپولیس بهترین نمایش را انجام دهم ولی روی شماره‌ها خیلی مانور نمی‌دهم و برای پوشیدن شماره ۱۷ حتماً به آقافرشاد زنگ می‌زنم و از ایشان رخصت می‌گیرم. فرشاد پیوس یکی از بهترین گلزنان تاریخ پرسپولیس و تیم ملی است و من برای ایشان احترام زیادی قائل هستم. 


* فکر می‌کنی چه عاملی موجب شد تا پرسپولیس با وجود دو پنجره بسته قافیه را به سایر رقبا و مدعیان نبازد؟
عملکرد پرسپولیس و هدایت موفق برانکو باعث افتخار من است. خوب می‌دانم که توقعات از پرسپولیس بالاست و سعی می‌کنم با تلاش زیاد و تمرکز به خواسته‌های برانکو جامه عمل بپوشانم. 


* بعضی‌ها معتقدند بازیکنان جدید شاید آن هارمونی پرسپولیس را به هم بزنند؟
من نمی‌توانم راجع به این موضوع حرف خاصی بزنم. فقط می‌توانم بگویم به عنوان بازیکن تلاش می‌کنم مثمرثمر واقع شوم و با تمام وجود برای تیمم مایه بگذارم. 


* هواداران پرسپولیس لقبی در تمرینات به تو داده‌اند؟
نه لقب خاصی فعلاً به من نداده‌اند. 


* مهدوی‌کیا و سایر بزرگان پرسپولیس معتقدند این تیم می‌تواند برای سومین سال هم مدعی قهرمانی باشد تو در این خصوص چه نظری داری؟
بزرگان پرسپولیس بر اساس تجربه گران‌قیمت خودشان این‌طور اظهارنظر می‌کنند. مدعی عنوان قهرمانی هستیم و ان‌شاءا... امسال هم فقط با نیت تکرار قهرمانی تلاش خواهیم کرد. 


* با مدافع راست پرسپولیس در تمرینات حرف می‌زنی؟
حسین‌آقا یکی از بزرگان باتجربه تیم ماست و من هم سعی می‌کنم از تجربه ایشان به بهترین شکل استفاده کنم. 


* با ترافیک احتمالی بازیکنان در پست‌های مختلف فکر نمی‌کنی شاید نیمکت‌نشین شوی؟
بازی کردن در پرسپولیس سخت است و در تیم بزرگی مانند پرسپولیس فشار همیشه هست، اما من در پرسپولیس تلاش زیادی انجام می‌دهم و بقیه موارد بستگی به نظر سرمربی تیم دارد. 


* در پرسپولیس با چه بازیکنانی بیشتر دوست و رفیق هستی؟
بازیکنان پرسپولیس همگی بازیکنان خوبی هستند، من هم با همه بازیکنان دوست هستم، اما با آقاسید، کمال و بیرانوند دوستی نزدیک‌تری دارم. 


* در خصوص بازی پرسپولیس با پیشکسوتان در روز پنج‌شنبه چه صحبتی داری؟
قدیمی‌های پرسپولیس بازیکنان بزرگی بودند و من برای همه آن‌ها احترام زیادی قائل هستم به همین دلیل خوشحالم که فرصتی پیش می‌آید تا مقابل بزرگان پرسپولیس بازی کنیم. قطعاً این بازی برای فوتبال‌دوستان و هواداران پرسپولیس لذت‌بخش و زیبا خواهد بود.

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه