همراه ما باشید

طبق منطق استقلالی‌ها، داوران در آسیا پرسپولیسی بودند

نعمتی: با فینالیست شدن پرسپولیس به خیلی‌ها فشار آمد

نعمتی: با فینالیست شدن پرسپولیس به خیلی‌ها فشار آمد

پیروزی نیوز - نعمتی: با فینالیست شدن پرسپولیس به خیلی‌ها فشار آمد

هافبک پرسپولیس گفت: من سابقه بازی در پست دفاع راست را دارم و با این پست بیگانه نیستم.

به گزارش پیروزی، سیامک نعمتی معتقد است هجمه‌هایی که علیه پرسپولیس به راه افتاده، غیرمنصفانه است و نتایج خوب پرسپولیس در آسیا و لیگ برتر حاصل تلاش بازیکنان و کادر فنی و همچنین حمایت هواداران پرتعداد آن‌ها بوده است. سیامک که بعد از مصدومیت ماهینی، اکثراً در پست مدافع راست به میدان رفته، معتقد است مشکلی با بازی در این پست ندارد و هر جا کادر فنی صلاح بداند، برای پرسپولیس بازی می‌کند.


* از بازی مقابل پارس جنوبی جم شروع کنیم.
به نظرم بازی خوبی بود و تیم ما نمایش فوق‌العاده‌ای داشت. در این دیدار موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. از اینکه با یک برد خوب و پرگل توانستیم بازی را ببریم و هواداران‌مان را راضی به خانه بفرستیم، خوشحالم. همه ما هدف‌مان این بود که نیم‌فصل را با پیروزی به پایان برسانیم که خدا را شکر به هدف‌مان رسیدیم.


* با توجه به شرایط سخت پرسپولیس، حضور بین ۳ تیم نخست و هم‌امتیاز شدن با صدرنشین لیگ در پایان نیم‌فصل باعث شد اکثر کارشناسان، پرسپولیس را یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی در لیگ برتر معرفی کنند.
ما از ابتدای فصل می‌دانستیم چه شرایط دشواری در نیم‌فصل اول داریم، ولی از همان روز نخست با هدف قهرمانی وارد لیگ شدیم و چیزی جز بالا بردن جام قهرمانی در آخر فصل تیم ما را راضی نمی‌کند.


* با اضافه شدن نفرات جدید در نیم‌فصل دوم، کار برای فیکس شدن در پرسپولیس بسیار سخت می‌شود.
بله، قطعاً همین‌طور است. همه نفراتی که به تیم ما اضافه شدند، بازیکنان خوب و باکیفیتی هستند و مطمئناً قرار گرفتن در ترکیب ثابت پرسپولیس در نیم‌فصل دوم بسیار دشوار خواهد بود، ولی به نظرم تنها چیزی که اهمیت دارد، نتیجه گرفتن تیم است و سایر چیز‌ها مهم نیستند.


* اخیراً در اکثر بازی‌ها در پست مدافع راست به میدان رفتی در حالی که پست تخصصی‌ات هافبک نفوذی است؛ خودت در کدام پست راحت‌تری؟
من سابقه بازی در پست دفاع راست را دارم و با این پست بیگانه نیستم. بعد از مصدومیت ماهینی، برانکو تشیخص داد در دفاع بازی کنم و من هم مشکلی با این موضوع ندارم. من سرباز پرسپولیسم و هر جا کادر فنی بخواهد، بازی می‌کنم.


* این تعطیلات طولانی فرصت مناسبی برای شماست که بتوانید ریکاوری داشته باشید.
شما نگاه کنید چه فشاری به بچه‌های ما آمده و کل بازی‌ها را ما با ۱۲، ۱۳ بازیکن، بازی می‌کردیم و این موضوع برای تیمی که در سه جبهه بازی می‌کند، بسیار سخت است. ما به خاطر همین فشار بازی‌ها حسین ماهینی و محمد انصاری را تا پایان فصل از دست دادیم و چند بازیکن دیگر مثل خود من، شجاع، عالیشاه، مصلح و... با درد و مصدومیت بازی می‌کنند. مسلماً ریکاوری خوب و تعطیلات باعث می‌شود نیم‌فصل دوم را شاداب‌تر آغاز کنیم و حضور بازیکنان جدید هم به ما کمک خواهد کرد.


* یک موضوعی اخیراً خیلی به چشم آمد و آن این بود که در اکثر ورزشگاه‌ها جو بدی علیه پرسپولیس به وجود آمد.
بله، متأسفانه به همین شکل است و این موضوع اصلاً خوشایند فوتبال نیست. بعد از فینالیست شدن ما در آسیا این هجمه‌ها و جو مسموم ایجاد شد. انگار فینالیست شدن پرسپولیس به بعضی‌ها فشار آورده و آن‌ها چشم دیدن موفقیت‌های ما را ندارند! البته ما پشت‌مان به هواداران پرشمارمان گرم است و همین که حمایت آن‌ها را داریم، کافی است. در هفته‌های اخیر به هر شهری که رفتیم، به ما فحاشی شده و همه بازیکنان از این موضوع ناراحت هستند.


* در این چند روز شایعات زیادی در مورد بازگشت بازیکنانی که اول فصل از پرسپولیس جدا شدند، به گوش می‌رسد.
این مسائل در حیطه وظایف من نیست. کادر فنی و برانکو باید در مورد نفرات مورد نیاز خود نظر بدهند.


* بعد از بازی با پدیده، استقلالی‌ها علیه داوری صحبت کردند و اعتقاد داشتند در این فصل اکثر داوری‌ها به سود پرسپولیس بوده است.
کدام داوری به نفع ما بوده است؟ اینکه به جای صحبت کردن در مورد تیم خود در مورد پرسپولیس صحبت کردند، اصلاً کار پسندیده‌ای نیست. در همین بازی مقابل پارس، گل سالم علیپور را مردود کردند. استقلالی‌ها در مورد پنالتی بازی با سپاهان حرف زدند که مشخص شد یک پنالتی به نفع ما روی عالیشاه از سوی داور گرفته نشد. استقلالی‌ها بهتر است یک بار دیگر شهرآورد رفت را ببینند و بعد بگویند داوری به نفع پرسپولیس بوده است. در همان بازی یک پنالتی به سود ما گرفته نشد و بازیکن استقلال هم باید اخراج می‌شد. تیم ما به فینال آسیا رسید و حتماً با منطق استقلالی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا هم داوران پرسپولیسی بودند که ما فینالیست شدیم.

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه