همراه ما باشید

سلب اعتماد هواداران از اسپانسر پرسپولیس

سلب اعتماد هواداران از اسپانسر پرسپولیس

پیروزی نیوز - سلب اعتماد هواداران از اسپانسر پرسپولیس

بازیکنان پرسپولیس علاوه بر موضع‌گیری نسبت به مدیریت باشگاه، گلایه تندی نسبت به اسپانسر هم داشته‌اند و در صورتی که بدقولی باشگاه ادامه یابد باید در انتظار مصاحبه تند آنها نیز بود.

به گزارش پیروزی، پرسپولیس طی چند فصل اخیر عملکرد فوق‌العاده‌ای از لحاظ کسب نتیجه داشته و این مساله باعث توجه بیشتر هواداران شده است.


اتفاقی که این باشگاه را به سودآوری بیشتری نزد اسپانسر باشگاه رسانده و بیشتر منبع مالی آنها از این حیث بوده است تا مدیرعاملی در این تیم با توجه به همکاری هواداران و بازیکنان برای تامین منبع مالی به کار آسانی تبدیل شود.


سامانه هوادارای اکنون طی فصول اخیر به منبع مالی مناسبی برای باشگاه‌ها خصوصا پرسپولیس که در مسیر قهرمانی و موفقیت قرار دارند، تبدیل شده است.


با این حال طی روزهای اخیر با توجه به عدم پرداخت مطالبات مدنظر بازیکنان (پاداش قهرمانی فصل گذشته، پاداش نائب قهرمانی آسیا، مطالبات فصل گذشته و نرسیدن به حدنصاب ۵۰ درصدی این فصل) با گلایه بازیکنان و اعتصاب تمرین مواجه شده است.


بازیکنان در گلایه خود به ایرج عرب مدعی شده‌اند که آنها بیشترین همکاری را با اسپانسر داشته‌اند و هواداران نیز همانند همیشه لطف خود را متوجه تیم کردند.


بازیکنان در بیشتر کلیپ‌هایی که اسپانسر مدنظرش بوده حضور یافته‌اند (مصاحبه اختصاصی با تلویزیون باشگاه- کلیپ های اختصاصی و...) و با این حال اکنون برخلاف چیزی که وعده گرفته بودند موفق به دریافت مطالبات خود نشده‌اند.


مدیران باشگاه نیز که کاملا واقف به این هستند ادامه گلایه بازیکنان از مشکلات مالی و اسپانسر و همچنین اعتصاب تمرین می‌تواند باعث سلب اعتماد هواداران از اسپانسر باشگاه باشد، به دنبال برطرف کردن این موضوع هستند و باید دید در این موضوع موفق خواهند شد یا خیر.

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه