همراه ما باشید

اطمینان خاطر عرب به قنبرپور

بحثی در مورد سرپرستی نیست

برای این که مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تغییر کند یا نه؟ تصمیم گیری با مصطفی قنبرپور است. این حرف را سرپرست باشگاه پیش از بروز تمام شایعات به مدیر تیم فوتبال گفته است.

بحثی در مورد سرپرستی نیست

پیروزی نیوز - بحثی در مورد سرپرستی نیست

 

 

 

به گزارش سایت پیروزی، در شرایطی که شایعاتی در باره کنار رفتن مصطفی قنبرپور از پست مدیر تیم به گوش می رسید، او فعلا به فعالیت خود ادامه می دهد و امروز هم بر سر کار خود در محل تمرین حاضر شد. او دیروز هم کنار تیم بود و در جلساتی با سرپرست باشگاه شرکت داشت. در همین جلسات پیرو شایعات مطرح شده به قنبرپور اعلام شد خبر ها درست نیست و باشگاه تصمیمی دراین باره ندارد، مگر اینکه خود او تصمیم دیگری داشته باشد.

در این ارتباط یکی از مقام های باشگاه گفت: چند روز قبل بود که اقای عرب در جلسه ای از قنبرپور درباره تمایلش برای ادامه فعالیت پرسید و شاید همین مساله باعث شایعات شد. در این باره گفته می شود پاره ای ناهماهنگی ها در بازگشت از ژاپن که خستگی تیم و ناراحتی ناشی از شکست هم به تبعات آن دامن زد باعث به وجود امدن اختلاف نظرهایی شده بود اما با توجه به شنیده ها از باشگاه به نظر می رسد حداقل در مقطع کنونی تصمیم با خود قنبرپور بوده است که او هم به فعالیت خود ادامه می دهد.

روز گذشته هم ایرج عرب درپایان جلسه با بازیکنان به آن ها اعلام کرد چنانچه موارد دیگری دارند آن ها را به مدیر تیم ،مصطفی قنبرپور، منتقل کنند.  

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه