همراه ما باشید

با آمدن آنها از صمیمیت و فضای مثبت تیم کم می‌شود

اسماعیل حلالی: جداشده‌ها آویزان پرسپولیس خواهند شد

اسماعیل حلالی: جداشده‌ها آویزان پرسپولیس خواهند شد

پیروزی نیوز - اسماعیل حلالی: جداشده‌ها آویزان پرسپولیس خواهند شد

پیشکسوت پرسپولیس درباره شرایط این تیم در نیم فصل اول لیگ برتر صحبت کرد.

به گزارش پیروزی‌نیوز، اسماعیل حلالی درباره عملکرد پرسپولیس در نیم فصل اول عنوان کرد: شرایط و عملکرد پرسپولیس خیلی بهتر از آن چیزی بود که من فکر می‌کردم. تصور من این بود که این تیم با توجه به شرایطی که خواهد داشت و کمبود بازیکنی که با آن روبرو خواهد بود 6 تا 7 امتیاز از صدر جدول فاصله بگیرد اما دیدیم که این گونه نشد و با درایت برانکو و غیرت و تعصب بازیکنان تیم پرسپولیس نتایج فوق‌العاده‌ای را کسب کرد.

حلالی درباره بازگشت بازیکنان جداشده‌ این تیم گفت: برانکو بهتر از هر کسی بر اوضاع تیم واقف است و بهترین تصمیمات را می‌تواند بگیرد و ما نمی‌توانیم در کار او دخالت کنیم. اما نظر شخصی و احساس قلبی من این است که بازیکنانی که در بدترین شرایط پرسپولیس را رها کردند و دنبال سرنوشت خود رفتند نمی‌توانند جایی در پرسپولیس داشته باشند. این نکته درست است که بازیکن حق دارد برای آینده خود تصمیم بگیرد و تیم خود را عوض کند اما اینکه در چنین شرایطی تیم را تنها بگذاری و بروی اصلا درست نیست. کاری که علیرضا بیرانوند و کمال کامیابی نیا کردند می‌تواند برای آنها الگو باشد چرا که آنها هم می‌توانستند از پرسپولیس جدا شوند اما ماندند و جاودانه شدند. پرسپولیس از هر چیز و از هر کس بزرگ‌تر است و در نهایت هم آن بازیکنان آویزان پرسپولیس خواهند شد و از عظمت و بزرگی پرسپولیس چیزی کم نخواهد شد. فکر می‌کنم با آمدن آنها از صمیمیت و فضای مثبت تیم کم خواهد شد و حاشیه وارد پرسپولیس خواهد شد و من صلاح نمی‌دانم که آنها برگردند.

حلالی به مشکلات تیم امید پرسپولیس با توجه به پنجره بسته این در نیم فصل قبل اشاره و اظهار کرد: تیم ما هم متضررشد. بازیکنان تیم امید ما به علت اینکه تیم بزرگسالان برای تمرین کردن یار کم داشت به تمرین این تیم رفتند و من حتی اجازه ندادم یک بار برای ما بازی کنند زیرا معتقدم تمام تیم‌های پایه تلاش می‌کنند تا تیم بزرگسالان موفق باشد. اگر این بازیکنان در آن شرایط جدا نمی‌شدند دست برانکو هم باز می‌شد و ما هم می‌توانستیم در تیم امید از بازیکنان خود استفاده کنیم و رتبه‌ بهتری در جدول پیدا داشته باشیم. حیثیت و بزرگی پرسپولیس از هر چیزی مهم‌تر است و ما هم برای سربلندی پرسپولیس هر کاری می‌کنیم

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه