همراه ما باشید

صبر ذوب‌آهن به سر رسید

اعتراض علیه داوری کتبی شد

باشگاه ذوب‌آهن و هوادارانش به داوری‌های نیم فصل اول لیگ هجدهم اعتراض‌های زیادی دارند و این مساله در آخرین دیدار آنها با نفت مسجدسلیمان به اوج خود رسید.

اعتراض علیه داوری کتبی شد

پیروزی نیوز - اعتراض علیه داوری کتبی شد

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن از داور بازی با نفت مسجدسلیمان شکایت کرد.

به گزارش پیروزی‌‌نیوز، سعید آذری امروز (سه‌شنبه) با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ رسما نسبت به داوری بازی تیمش با نفت مسجدسلیمان در هفته پانزدهم لیگ برتر اعتراض کرد.

ذوبی‌ها معتقدند داوری در این بازی اصلا عملکرد قابل قبولی نداشته و به همین دلیل آنها از داور این بازی شکایت کرده‌اند.

آذری چند روز پیش عنوان کرده بود گه با یک سوت با سرنوشت یک تیم بازی می‌کنند و هدفشان فقط سعید آذری است. صبر مردم از این شرایط لبریز شده است. نمی‌دانم چه اتفاقی برای فوتبال اصفهان افتاده است. شما شاهد بودید یک بازیکن مسجد سلیمان باید اخراج می‌شد. خطایی هم روی حسینی شد و بازیکنان گفتند پنالتی است. در این بازی حق فوتبال اصفهان تضییع شده است.

وی تاکید کرد تا فاجعه‌ای رخ نداده فکری به حال داوری‌ها و شرایط مسابقه کنید. صبر مردم لبریز شده است. تا کی باید جلوی هوادار را بگیریم و یا اعتراض آنها را در گلو خفه کنیم. خدای نکرده اتفاقی بیفتد باید آقایان پاسخ دهد.

گفتنی است‎؛ دیدار ذوب‌آهن – نفت مسجد سلیمان در هفته پانزدهم با اعتراض باشگاه ذوب‌آهن و هواداران این تیم علیه داوری به پایان رسید. در پایان این بازی هواداران ذوب آهن که از داوری‌های این فصل به ستوه آمده بودند عزم خود را جزم کرده بودند تا هر طور که شده خود را به داور بازی تیمشان مقابل نفت برسانند و با وی درگیر شوند  که پس از نزدیک به یک ساعت از پایان بازی، داوران را از وسط زمین و از درب دیگر ورزشگاه خارج کردند.

البته کامرانی فر ناظر داوری از بین هواداران ذوب آهن رد شد و دقایق زیادی را برای پاسخگویی به هواداران ذوب آهن صرف کرد.

 

 

 

 

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه