همراه ما باشید

رقابت های جام باشگاه های کشتی فرنگی در اردبیل آغاز شد

ارمنستان به ایران نیامد

رقابت های جام باشگاه های کشتی فرنگی در اردبیل آغاز شد

پیروزی نیوز - رقابت های جام باشگاه های کشتی فرنگی در اردبیل آغاز شد

پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان از لحظاتی پیش به میزبانی اردبیل آغاز شد.

به گزارش پیروزی و به نقل از ایسنا، پنجمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان با حضور شش تیم خارجی روسیه، ترکیه، گرجستان، صربستان، قرقیزستان و اوکراین و سه تیم از ایران در سالن ۶۰۰۰ نفری حسین رضازاده شهر اردبیل آغاز شد.

تیم کشتی فرنگی ارمنستان که قرار بود در این رقابت‌ها حاضر شود به ایران نیامد.

در این رقابت‌ها کشتی گیران شاخص جهان و ایران همچون رضا کایالپ، قهرمان جهان و نایب قهرمان و نفر سوم المپیک، متهان باشار، قهرمان جهان، اکرم اوزترک، نفر سوم جهان، آتان یوکسل، نفر سوم جهان، فاتح چنگیز، نفر سوم جهان، چنک ایلیدم، نفر سوم جهان و المپیک، همگی از ترکیه، یوگنی سالیف، نایب قهرمان جهان از روسیه، سعید عبدولی قهرمان جهان و نفر سوم المپیک، مهدی علیاری نفر سوم جهان، سرگئی سیمینوف نفر سوم جهان، داور استفانک، قهرمان المپیک و جهان در وزن ۷۲ کیلوگرم، ویکتور نمس دارنده مدال طلا و برنز جهان در وزن ۸۲ کیلوگرم و الکساندر ماکسیموویچ دارنده مدال برنز اروپا و نفر پنجم جهان در وزن ۷۷ کیلوگرم هر سه از صربستان و تعدادی دیگر از چهره‌های ملی‌پوش کشتی ایران حاضر شده‌اند تا در انتظار سطح کیفی بالای این رقابت‌ها باشیم.

محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی و تعدادی از مسئولان فدراسیون کشتی و پیشکسوتان این رشته نیز در سالن رقابت‌ها حاضر هستند.

تماشاگران کشتی دوست اردبیل استقبال نسبتا خوبی از این رقابت‌ها در صبح روز نخست داشتند و هر لحظه بر تعداد تماشاگران افزوده می‌شود.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه