همراه ما باشید

سیدجلال حسینی:تا وقتی قرارداد دارم کنار تیم خواهم بود/خلیل زاده: کی روش لیگ را نگاه نمی کند

سیدجلال حسینی:تا وقتی قرارداد دارم کنار تیم خواهم بود/خلیل زاده: کی روش لیگ را نگاه نمی کند

پیروزی نیوز - سیدجلال حسینی:تا وقتی قرارداد دارم کنار تیم خواهم بود/خلیل زاده: کی روش لیگ را نگاه نمی کند

علی ضیا در ویژه برنامه شب یلدای خود، میزبان سیدجلال حسینی، کاپیتان و شجاع خلیل زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس بود.

به گزارش پیروزی، یک شب مانده به طولانی ترین شب سال، برنامه فرمول یک در ساعتی غیرمعمول با اجرای علی ضیا، در شرایطی روی آنتن رفت که دو میهمان ویژه داشت. ضیا که به شدت فوتبال دوست است و هیچگاه علاقه اش به تیم پرسپولیس را پنهان نمی کند، برای این ویژه برنامه، دو بازیکن تیم پرسپولیس را دعوت کرده بود. بازیکنانی که در دو فصل اخیر زوج خط دفاعی سرخ ها را تشکیل داده اند و محبوبیت زیادی هم نزد هواداران دارند؛ سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده.

 

* سیدجلال با برانکو ملی پوش می شود؟

حسینی در ابتدا با بیان این که از همه هواداران تیم ملی تشکر می کنم، در پاسخ به این سوال ضیا که اگر برانکو مربی تیم ملی شود هم به این تیم بازمی‌گردی یا خیر، تصریح کرد: نه؛ برنمی گردم. تصمیم خیلی سختی گرفتم و خیلی روی این موضوع فکر کردم. با همه مشورت کردم و دیگر برنمی گردم. فقط به عنوان یک هوادار ،کنار تیم ملی خواهم ماند.

 

 

نظر سید جلال راجع به بازگشت به تیم ملی

وی درباره هجمه ها علیه پرسپولیس گفت: خیلی ها هجمه وارد کردند؛ اما ما هدف مهمی داشتیم. البته گام آخرمان قهرمانی آسیا بود که کم آوردیم. بچه ها تلاش کردند و زحمت کشیدند؛ اما نشد.

کاپیتان پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا مهدی طارمی به این تیم برمیگردد یا خیر، گفت: مهدی طارمی با تیم الغرافه قرارداد دارد؛ اما تصمیم نهایی با آقای برانکو است. اکنون فصل نقل و انتقالات است و ما حتما باید بازیکنانی خیلی قوی بگیریم؛ چون بازی های آسیایی شروع می شود و در لیگ رقیب داریم.

حسینی از ذکر نام بازیکنانی که ممکن است به پرسپولیس بپیوندند، پرهیز و تصریح کرد: لیست بازیکنان جدید را خود آقای برانکو و مدیرعامل می داند و من خبری ندارم.

وی همچنین گفت: با پرسپولیس قرارداد دارم و تا وقتی قرارداد داشته باشم، کنار تیم خواهم بود. سال اول آقای برانکو مرا نخواست؛ اما سال بعد مرا خواست و همکاریمان ادامه پیدا کرد.

کاپیتان پرسپولیس از سخن گفتن درباره احتمال اختلاف کیروش و برانکو پرهیز کرد و اظهار داشت: تیم ملی شرایط خاص و حساسی دارد و فقط نیاز به حمایت دارد. این بحث ها حاشیه ای است و بازیکنان تیم ملی را اذیت می کند.

حسینی در بخش پایانی صحبتهایش اظهار کرد: ما بازیکنان مهمی داشتیم که تغییر کردند و سیستم دفاعی ما کاملا عوض شده است. ما علی بیرانوند را در چهار بازی نداشتیم. این مسائل باعث می شود من به عنوان کاپیتان، تمرکزم را روی کار خودم بگذارم.

 

وی در پایان گفت: می دانیم که مشکلات زیاد است؛ اما امیدواریم به مردم در شب یلدا خوش بگذرد.

 

* شجاع: کی روش لیگ را نگاه نمی کند

 

خلیل زاده صحبت هایش را با مشکلات مالی پرسپولیس آغاز کرد و گفت: مشکلات مالی همیشه هست و تیم پرسپولیس مشکلات بیشتری دارد. ما به لیگ قهرمانان رفتیم، در صدر جدول هستیم؛ اما کلا 25 درصد از قراردادمان را گرفته ایم و هجمه ها علیه ما به حق نیست. امیدوارم نگاه ویژه ای به پرسپولیس بشود.

وی افزود: ما یک فصل و نیم است بازیکن نگرفته ایم و خیلی سختی کشیده ایم. کل تیم های لیگ و تیم های رقیب بازیکن گرفته اند و خرج کرده اند. همه دیده اند با چه شرایطی کار کرده ایم و  بازیکنانی داشتیم که یک بار هم لیگ آسیا نرفته بودند. امیدوارم که نظرات مردم نسبت به پرسپولیس برنگردد و حمایت شود.

 

این فوتبالیست در خصوص علت پرهیز سیدجلال از بردن نام بازیکنان جدید توضیح داد: آقا سید کاپیتان تیم است و از جزییات خبر دارد؛ اما بهتر است اکنون حرفی نزنیم؛ چون روی هر بازیکنی دست بگذاریم، باقی تیم ها سراغش می روند.
خلیل زاده همچنین در پاسخ به این سوال ضیا که آیا خودش هم دوست دارد که مدام در فضای مجازی فحش بخورد، تصریح کرد: بحث کری با فحش خوردن فرق می کند. لذت فوتبال به کری خواندن است؛ اما بعضی ها عادت کرده اند در فضای مجازی فحاشی کنند.

 

 

نظرات جالب سید جلال و شجاع راجع به بازیکنان پرسپولیس

وی در این باره که چرا برخی استوری ها را به نمایش می‌گذاری تا فحش بخوری نیز گفت: منظور من بعضی ها نبودند!

این بازیکن در پاسخ به سوال ضیا مبنی بر اینکه آقای کیروش با پرسپولیسی ها خوب نیست که از آنها برای تیم ملی دعوت نمی کند، تاکید کرد: به نظر من خوب نیستند و دلیلش فکر می کنم آقای برانکو باشد. امیدوارم این مشکلات حل بشود. نظر بیشتر مردم و ما هم همین است که دلیل دعوت نشدنمان به تیم ملی مشکل کیروش با برانکو است. ما بهترین تیم شده ایم و به آسیا رفته ایم و نتیجه ها را دیده اند؛ اما لحظه آخر اسم ما خط می خورد.

 

خلیل زاده یادآور شد: همین حالا پدیده در صدر جدول است و کسی از این تیم دعوت نشده یا بازیکنان خوب استقلال دعوت نشده اند. به نظر من بازی های لیگ را نگاه نمی کنند و اگر نگاه می کردند، اینطور انتخاب نمی کردند.

در این برنامه همچنین ترین های پرسپولیس از جمله: خوش سفرترین، بهترین هم اتاقی، بداخلاق ترین، زورگوترین و ماشین بازترین از نظر حسینی و خلیل زاده مشخص شدند.

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه