همراه ما باشید

فولاد هنوز تخفیف نداده است

یک و نیم میلیارد برای فسخ قرارداد مریدی

جذب بازیکن در نیم فصل، دشواری های خاص خود را دارد. پرسپولیس در حال حاضر با این مساله روبرو است و گفته می شود برای جذب یکی از بازیکنان، باید یک و نیم میلیارد تومان به فولاد خوزستان، پرداخت شود.

یک و نیم میلیارد برای فسخ قرارداد مریدی

پیروزی نیوز - یک و نیم میلیارد برای فسخ قرارداد مریدی

 

 

به گزارش سایت پیروزی، سینا مریدی از فولاد اهواز یکی از بازیکنانی است که گفته شده است برانکو خواهان جذب وی شده است. البته او تنها گزینه در این پست و موقعیت بازی نخواهد بود و برانکو مورد دیگری را هم معرفی کرده است تا در صورت شکست مذاکرات باشگاه اقدام لازم را به عمل آورد. در این ارتباط یکی از نزدیکان سرپرست باشگاه مدعی شد باشگاه توانسته است صحبت با الترناتیو مریدی را مخفی نگه دارد.

آخرین شنیده ها این است که فولاد اهواز برای فسخ قرارداد این بازیکن یک و نیم میلیارد تومان خواسته و فعلا حاضر به تخفیف نشده است. حال باید دید مدت قرارداد با این بازیکن در صورت فراهم شدن شرایط انتقال، چقدر است؟

 مدت قرارداد، در توجیه پذیر بودن رقم پرداختی به باشگاه مبدا موثر است. البته از گرفتاری های بزرگ این است که در ایران کمتر پیش می آید باشگاه برای بازیکن شرط و شروط مختلفی قائل شود و معمولا خلاف این اتفاق می افتد. در چنین فضایی، قرارداد طولانی مدت خود می تواند گرفتاری هایی را برای باشگاه ایجاد کند و مانور روی بندهای قرارداد و مقرون به صرفه کردن آن به واسطه بندها و مواد ، مطلب جا افتاده ای در ایران، به ویژه در پرسپولیس نبوده است.

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه