همراه ما باشید

از فورستر تا آخر هفته شکایت می کنیم

هوشنگ نصیرزاده: هنوز درخواستی نداریم

تراکتورسازان خواهان جذب چند بازیکن خوب از ماشین سازی هستند اما مدیرعامل این باشگاه اعلام کرده تا کنون هیچ درخواستی برای جذب بازیکنان از تراکتورسازی نداشته اند.

هوشنگ نصیرزاده: هنوز درخواستی نداریم

پیروزی نیوز - هوشنگ نصیرزاده: هنوز درخواستی نداریم

 مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی درباره صحبت های مطرح شده مبنی برانتقال برخی بازیکنان این باشگاه به تراکتورسازی توضیح داد.
به گزارش پیروزی نیوز، هوشنگ نصیرزاده، درباره این موضوع که گفته می‌شود باشگاه تراکتورسازی خواهان به خدمت گرفتن حسین کنعانی‌زادگان و فرناندو دخسوس است، اظهار کرد: باشگاه تراکتورسازی هنوز درخواست رسمی و کتبی به ما نداده و همه این صحبت‌ها در فضای مجازی مطرح شده است. اصلاً صحبتی جدی در مورد انتقال بازیکن از ماشین‌سازی به تراکتورسازی انجام نشده است.

وی در پاسخ به این سؤال که «در صورت درخواست رسمی و کتبی باشگاه تراکتورسازی، شما موافق انتقال بازیکنان‌تان هستید؟»، تاکید کرد: هم تیم ما و هم تراکتوری‌ها در تعطیلات هستند و همان‌طور که گفتم تا به الان هیچ صحبتی در این زمینه نکردیم و هر زمان درخواستی به دست‌مان برسد درباره آن تصمیم خواهیم گرفت. ما به تمام بازیکنان‌مان نیاز داریم و اگر درخواست تراکتورسازی هم جدی باشد در صورتی که نتوانیم جایگزین مناسبی پیدا کنیم مخالف انتقال بازیکنان‌مان هستیم. 

نصیرزاده درباره عدم حضور هری فورستر در ایران افزود: ما از طریق وکیل‌مان پیگیر غیبت طولانی‌مدت این بازیکن هستیم و تا آخر این هفته از او به کمیته حل اختلاف فیفا شکایت خواهیم کرد. 

 

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه