همراه ما باشید

هشدار امنیتی پرسپولیس در پی اظهارات رحمتی

پرسپولیس برای فدراسیون نامه فرستاد ولی قید شکایت را زد

باشگاه پرسپولیس در پیگیری حقوقی علیه ادعاهای مطرح شده از سوی دروازه بان استقلال، با فدراسیون نامه نگاری کرد و نسبت به تبعات امنیتی چنین صحبت هایی هشدار داد ، اما قید شکایت را زد.

پرسپولیس برای فدراسیون نامه فرستاد ولی قید شکایت را زد

پیروزی نیوز - پرسپولیس برای فدراسیون نامه فرستاد ولی قید شکایت را زد

 

 

 

 

به گزارش سایت پیروزی، پس از ادعاهایی که مهدی رحمتی در پایان یکی از بازی های استقلال علیه پرسپولیس مطرح کرده بود. باشگاه پرسپولیس اعلام کرد این موضوع را به شکل جدی دنبال می کند و حتی موضوع شکایت از دروازه بان استقلال در رسانه ها مطرح شد. حالا پس از گذشتن چند روز و فروکش التهاب ها خبر می رسد باشگاه قید شکایت را زده است. البته مقام های پرسپولیس مدعی شدند، در این ارتباط، نامه ای حقوقی برای فدراسیون فوتبال ارسال شده است که در آن نسبت به تبعات امنیتی چنین اظهار نظرهایی در حالیکه عدم صحت آن ها ثابت شده است ، هشدار داده اند اما شکایتی طرح نشده است.  به نظر می رسد نامه پرسپولیس فقط به موضوع استقلال نپرداخته باشد و مجموع مواردی را شامل شود که در این مدت علیه پرسپولیس مطرح شد ولی در نهایت بررسی عملکرد داوران، متضرر شدن پرسپولیس را به همگان نشان داد.

به نظر می رسد صحبت هایی که بین سیدجلال حسینی و رحمتی انجام شد نیز در اتخاذ این تصمیم، تاثیرگذار بوده است تا موضوع فیصله پیدا کند.

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه