همراه ما باشید

سازمان خصوصی‎سازی خواستار ارسال پرونده مالی پرسپولیس واستقلال شد

سازمان خصوصی‎سازی خواستار ارسال پرونده مالی پرسپولیس واستقلال شد

پیروزی نیوز - سازمان خصوصی‎سازی خواستار ارسال پرونده مالی پرسپولیس واستقلال شد

سازمان خصوصی‎سازی در اولین گام برای قیمت‎گذاری پرسپولیس واستقلال، در نامه‎ای به وزارت ورزش خواستار ارسال پرونده و صورتحساب های مالی مربوط به دو باشگاه شده است.

به گزارش پیروزی، واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال که هفته گذشته به تصویب هیات وزیران رسید، پروسه ای است که انجام کارشناسی ها و بررسی های لازم و در کل ایجاد ساز و کارهای قانونی برای آن باید توسط سازمان خصوصی سازی انجام شود. تعیین قیمت گذاری برای دو باشگاه هم اولین اقدامی است که این سازمان باید در آغاز روند خصوصی سازی انجام دهد.

بر همین اساس سازمان خصوصی سازی در نامه ای به وزارت ورزش خواستار ارائه صورتحساب های مالی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال شده است. 

یک مقام مسئول در سازمان خصوصی سازی با اعلام این خبر گفت: اطلاع از پرونده مالی سرخابی ها و وضعیت صورتحساب های مالی و بدهی آنها لازمه قیمت گذاری است. درخواست سازمان خصوصی سازی در این زمینه به صورت مکتوب به مدیران وزارت ورزش اعلام شده است. آنها هم قول همکاری داده اند اما تا به امروز هنوز مدارک لازم در اختیارمان گذاشته نشده است. 

این مقام مسئول تاکید کرد که اطلاع از وضعیت مالی پرسپولیس و استقلال و به خصوص بدهی های دو باشگاه، لازمه قیمت گذاری است. 

گفتنی است، وزارت ورزش مدعی است در طول دو سال گذشته بیش از ۹۰ درصد بدهی های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال که مربوط به ۱۰ تا ۱۵ سال گذشته می شود پرداخت شده است. 

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه