همراه ما باشید

سینا مریدی چانی زنی از بالا؛ نادری کمتر از شایعات می بندد

آخرین وضعیت مدافعان مدنظر پرسپولیس

پیروزی نیوز - آخرین وضعیت مدافعان مدنظر پرسپولیس

رضا قوچان نژاد به پرسپولیس نزدیک شده است. برانکو او را می خواهد. او به دنبال یک خط حمله تیغ دار است. مقام های باشگاه می گویند صحبت با این بازیکن برای نیم فصل درست نیست بلکه، آنها می خواهد برای یک فصل و نیم قرارداد ببندند. مذاکرات هم خوب پیش رفته است و حالا پای مشکلاتی در میان است که با مذاکره، حل شدنی نیست. حداقل اینکه مذاکره باید بین گوچی و همسرش باشد. این همسر گوچی است که باید بپذیرد به تهران مهاجرت کنند. آنچه دیروز مطرح می شد، همین بود.

مسوولان پرسپولیس عنوان می کردند که این بازیکن به پرسپولیس نزدیک شده است و البته تاکید داشتند، رقم قرارداد اصلا آن 600 هزار یورویی که شایعه شده نیست و باشگاه چنین پول هایی ندارد که پرداخت کند.

گادوين نمي خواهد برود

ایرج عرب با توجه به مجوز برانکو امیدوار است، بخشی از هزینه جذب این بازیکن را از انتقال گادوین منشا به دست آورد، اما این امر کمی دور از ذهن است. چرا که به نظر نمی رسد این بازیکن قصد جدایی داشته باشد. او تمایلی برای این امر نشان نداده است. مدیر برنامه های او هم می گوید، در این باره با او صحبت خاصی نشده است و منشا برای نیم فصل دوم در پرسپولیس می ماند.

همانطور که پیش از این گفته ایم شرایط فعلی این بازیکن به شکلی نیست که پیشنهادهای خوب زیادی برای وی در کار باشد.

نادري بيخ گوش پرسپوليس

برانکو همزمان با خط حمله به فکر تقویت خط دفاع خود است.او به بازیکنی نیاز دارد که در موقع لزوم بتواند جای خالی خلیل زاده یا حسینی را پر کند و دستش در پوست گردو نماند، البته وی بازیکنی مثل ربیع خواه را نیز در اختیار دارد او به این منظور به دنبال جذب محمد نادری است. باشگاه به این بازیکن اعلام کرده است، مذاکرات و توافق با باشگاه بلژیکی یا خود وی خواهد بود و گویا این توافق هم حاصل شده است. ابتدا صحبت از انتقال قرضی یک سال و نیمه بود ولی اکنون صحبت از توافق نادری و باشگاه کورتریک برای نیم فصل می شود.

رقم خام قرارداد هم قرار است زیر 70 تا 80 هزار یورویی باشد که در خبرها خواندیم. بخشی از این رقم می تواند در قالب آفرها به بازیکن تعلق بگیرد. آفرهایی برای تعداد بازی یا کسب قهرمانی و صعود به مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمان آسیا که برای این پرسپولیس، جزو اهداف قابل انتظار است.

ادامه چانه زنی با فولاد

پرسپولیس برای سینا مریدی هم چانه زنی با فولاد اهواز را ادامه می دهد. آخرین خبرها این است که فولاد بیش از 5/1 میلیارد تومان پول می خواهد تا رضایت نامه بدهد. پرسپولیس انتظار دارد این رقم را به یک میلیارد تومان نزدیک کند. دو طرف چانه زنی را ادامه می دهند و هنوز مشخص نیست در نهایت به توافق خواهند رسید یا نه؟

البته در این باره یک مقام باشگاه مدعی است باشگاه یا خود مریدی بر سر رقم قرارداد توافق کرده است.

درباره نویسنده

سميه  قديري

سميه قديري مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار ورزشي

ثبت دیدگاه