همراه ما باشید

واکنش باشگاه سپاهان به جذب الحاجی گرو

بازیکن دیپورتی استقلال، در لیست ما نیست

بازیکن دیپورتی استقلال، در لیست ما نیست

پیروزی نیوز - بازیکن دیپورتی استقلال، در لیست ما نیست

باشگاه سپاهان خبرهایی که در مورد جذب الحاجی گرو از سوی امیرقلعه نویی شنیده می شود را تکذیب کرد.

به گزارش پیروزی نیوز، الحاجی گروه مهاجم نیجریه‌ای نیم فصل اول آبی پوشان پایتخت، با وجوداینکه با کارنامه خوبی به ایران آمده بود، نتوانست نمایش های خوبی با استقلال داشته باشد و فقط یک گل برای این تیم از روی نقطه پنالتی ثبت کرد.

صحبت های گرو پس از جدایی از استقلال که اعلام کرده بود، نویی او را می خواهد و همینطور علاقه سرمربی سپاهان به مهاجمان تنومند که قدرت سرزنی و شم گلزنی بالا دارند، سبب شد تا عده ای گرو گزینه احتمالی سپاهان در نیم فصل بدانند ولی رضا فتاحی سرپرست سپاهان این موضوع را تکذیب می کند.

رضا فتاحی سرپرست باشگاه سپاهان در این باره اظهار کرد: نه به هیچ وجه صحبت ها و خبرهایی که در این مورد منتشر می شود، صحت ندارد. ما در پست مهاجم هدف، استنلی کیروش را در اختیار داریم و طبیعتا جذب مهاجمی که خصوصیاتی مشابه به مهاجم فعلی ما دارد، هیچ توجیهی ندارد و در لیستی که توسط سرمربی تیم هم در اختیار باشگاه قرار داده شده، نامی از گرو وجود ندارد.

فتاحی در مورد بازیکنان مد نظر باشگاه برای پنجره تابستانی هم اظهار کرد:  آقای قلعه نویی لیستی در اختیار ما قرار داده ولی اجازه بدهید زمانی که با بازیکنان مورد نظر به توافق رسیدیم، آن را رسانه‌ای کنیم.

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه