همراه ما باشید

قوچان نژاد می‌تواند در پرسپولیس خداحافظی کند

پیوس:کی روش هنر زیادی در بلوف زدن دارد

پیوس:کی روش هنر زیادی در بلوف زدن دارد

پیروزی نیوز - پیوس:کی روش هنر زیادی در بلوف زدن دارد

پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید کارلوس کی روش برای نتیجه نگرفتن در جام ملت‌های آسیا به دنبال بهانه است.

به گزارش پیروزی، کارلوس کی روش روز گذشته اعلام کرده بود اینکه تیم ملی ایران بتواند به نیمه نهایی مسابقات جام ملت‌های آسیا راهی پیدا کند، رویا است. همین اظهار نظر سرمربی موزامبیکی سبب شد تا بسیاری از پیشکسوتانی که عقیده دارند تیم ملی باید قهرمان شود به این مسئله واکنش نشان بدهند.

فرشاد پیوس در این خصوص گفت: کی روش دیگر شاهکار کرده است، همش در حال بلوف زدن است و شما ببینید قبل از جام جهانی همه او را دوست داشتند اما حالا چطور؟

او ادامه داد: تمام مردم او را دوست داشتند اما بعد از جام جهانی عده‌ای کمی حاضر هستند از او حمایت کنند. همیشه در حال دروغ گفتن است و می‌داند در روزهای پایانی است و قرار است برود به دنبال بهانه است. او بعد از چند سال باید نتیجه بگیرد. اینکه مثلا برابر تیم‌های آسیایی شکستی نداشته تنها یک آمار است؛ برای جام گرفتن کی روش چه گلی به سر فوتبال ایران زده است؟ اینکه دو بار به جام جهانی صعود کردیم کار شاقی نکرده است.

پیوس افزود: رویای مردم ما این نیست. اگر اینطور است که چرا باید میلیون ها یورو و دلار پول بدهیم تا یک نفر بیاید که رویایش حضور در نیمه نهایی جام ملت های آسیا است. این را باید بگویم که رویای مردم ما در جام ملت ها صعود به نیمه نهایی نیست؛ خیلی توقع مان بیشتر از این است. مردم ما با رویا زندگی نکردند و نمی کنند.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان درباره اینکه شایعه پیوستن رضا قوچان نژاد به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ افزایش یافته است، گفت: او بازیکن بسیار خوبی است و به نظرم می‌تواند به پرسپولیس بیاید و همین جا فوتبالش را تمام کند. بازیکن بااخلاقی است و به نظرم می‌تواند کمک بزرگی به تیم برساند.

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه