همراه ما باشید

برای موفقیت مصمم هستیم

علیپور: اهداف کادرفنی را برابر فلسطین عملی خواهیم کرد

علیپور: اهداف کادرفنی را برابر فلسطین عملی خواهیم کرد

پیروزی نیوز - علیپور: اهداف کادرفنی را برابر فلسطین عملی خواهیم کرد

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: برای موفقیت در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ مصمم هستیم و با بهترین نتیجه مردم ایران را خوشحال خواهیم کرد.

به گزارش پیروزی، علی علیپور بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در جریان تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در کمپ اسپایر قطر گفت: شرایط اردو بسیار خوب است و به همراه تمامی بازیکن در حال تمرین هستیم و این وضعیت را دوست داریم. جو اردو بسیار خوب است و بازیکنان با یکدیگر صمیمی هستند و همه چیز خوب است.

علیپور ادامه داد: بازیکنان همچنین با مربیان تیم ملی فوتبال کشورمان نیز ارتباط خوبی دارند و همه بازیکنان زیر نظر کادرفنی تمرینات خوبی را انجام می دهند تا آماده حضور در جام ملت های آسیا 2019 شوند.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان درباره رویارویی برابر تیم ملی فوتبال فلسطین گفت: هر دیداری به نوبه خود سخت است و ما نیز برای هر دیدار با جدیت در زمین حاضر می شویم. همچنین به دنبال آن هستیم تا اهداف کادرفنی را در زمین عملی کنیم و  به آن نتیجه دلخواه و مد نظر دست یابیم.

علیپور درباره با مسابقات جام ملت های آسیا 2019 گفت: این دوره از جام ملت ها همچون دوره قبلی سخت خواهد بود و به هیچ عنوان کار آسانی برای موفقیت نداریم. با این حال مصمم هستیم تا به موفقیت دست یابییم و با بهترین نتیجه مردم ایران را خوشحال کنیم.

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه