همراه ما باشید

هیات واگذاری برای قیمت گذاری منتظر است

پایان مهلت سازمان خصوصی سازی به پرسپولیس و استقلال

رییس سازمان خصوص سازی گفت: مهلت اعلام شده به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای تحویل صورت های مالی جهت اجرای فرایند خصوصی دو باشگاه ، دو سه روز بود که پایان یافت. این اظهارات در حالی مطرح شد که خبر میرسد وزارت ورزش و جوانان برای این دو باشگاه مهلت خواهد گرفت.

پایان مهلت سازمان خصوصی سازی به پرسپولیس و استقلال

پیروزی نیوز - پایان مهلت سازمان خصوصی سازی به پرسپولیس و استقلال

به گزارش سایت پیروزی، وزارت ورزش و جوانان در رایزنی های خود ، برای دو باشگاه زمان خواهد گرفت تا صورت های مالی خود را احویل دهند.

این صورت های مالی برای آغاز فرایند خصوصی سازی دو باشگاه و قیمت گذاری اهمیت دارند. 

پوری حسینی که یک شنبه شب در شبکه سوم سیما صحبت می کرد اعلام نمود به دو باشگاه مهلتی دو سه روزه داده شده بود تا صورت های مالی خود را ارایه دهند و این زمان تمام شده است. 

وی تاکید کرد دو ماه بعد از تحویل داده شدن این صورت ها فرایند واگذاری طی خواهد شد. همچنین اعلام کرد در جرزان واگذاری قبلی دو باشگاه دریافت این صورت ها محقق نشده بود ولی این بار دو باشگاه اعلام کرده اند صورت های مالی دارند و ارایه می کنند. 

گفته می سود تعجیل سازمان خصوصی سازی از آن رو است که تمایل دارند دو باشگاه را قبل از پایان سال جاری به مرحله واگذاری برسانند.هیات واگذاری برای قیمت گذاری منتظر است پایان مهلت سازمان خصوصی سازی به پرسپولیس و استقلال  رییس سازمان خصوص سازی گفت: مهلت اعلام شده به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای تحویل صورت های مالی جهت اجرای فرایند خصوصی دو باشگاه ، دو سه روز بود که پایان یافت. این اظهارات در حالی مطرح شد که خبر میرسد وزارت ورزش و جوانان برای این دو باشگاه مهلت خواهد گرفت.

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه