همراه ما باشید

هفته تلخ والیبالیست‌های لژیونر در ایتالیا

تمام تيم‌هاي كه بازيكن ايراني داشتند شكست خوردند

هفته تلخ والیبالیست‌های لژیونر در ایتالیا

پیروزی نیوز - هفته تلخ والیبالیست‌های لژیونر در ایتالیا

در هفته سیزدهم سری A1 والیبال ایتالیا،‌ همه تیم‌‌هایی که از بازیکنان ایرانی در ترکیب خود بهره می‌بردند، مقابل حریفان تن به شکست دادند.

به گزارش پيروزي و به نقل از تسنيم، تیم ورونا در حضور 5000 تماشاگر سالن «پالا اسپورت جی‌پانینی» شهر مودنا با نتیجه 3 بر یک از «آزیموت لئو شوز مودنا» شکست خورد. جواد معنوی‌نژاد 7 امتیاز برای وورنا کسب کرد و مرتضی شریفی نیز به بازی گرفته نشد. تینه اورناوت هم 21 امتیاز برای مودنا به دست آورد. هدایت مودنا بر عهده خولیو ولاسکو، سرمربی پیشین تیم ملی ایران است. ورونا با 7 پیروزی، 6 شکست و 18 امتیاز در جایگاه هفتم جدول قرار دارد.

یاران سعید معروف در تیم سیه‌نا در یک بازی نزدیک و با نتیجه 3 بر 2 از میزبان خود کنسار راوه‌نا در سالن «پالا دی‌آندری» شکست خوردند. نتیجه ست پنجم این بازی 17 بر 19 به سود راوه‌نا بود. سعید معروف 4 و فرناندو هرناندس 21 امتیاز برای سیه‌نا کسب کردند. سیه‌نا با 2 پیروزی، 12 شکست و 10 امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول لیگ قرار دارد.

تیم ورو والی مونزا که در این فصل، امیر غفور را در اختیار دارد در یک بازی طولانی که 2 ساعت و 45 دقیقه از میهمان خود ایتاس ترنتینو در سالن کندی آره‌نا با نتیجه 3 بر 2 شکست خورد. نتیجه ست چهارم این بازی 38 بر 36 به سود ترنتینو بود. غفور در این بازی 15 امتیاز برای مونزا و آرون راسال 20 امتیاز برای ترنتینو کسب کردند. مونزا با 7 پیروزی، 6 شکست و 20 امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار دارد.

در بازی دیگری که در سالن «پالا فلوریو» شهر باری برگزار شد، تیم «گلوبو بانکا پاپولاره دل فروسینانه سورا» با نتیجه 3 بر یک کاستلانا را شکست داد تا یاران مجتبی میرزاجان‌پور همچنان بدون پیروزی و با 13 شکست در فعر جدول باشند. میرزاجان‌پور در این بازی 21 امتیاز برای کاستلانا و دوسان پتکوویچ 31 امتیاز برای سورا کسب کردند.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه