همراه ما باشید

تمجيد برنده سابق مدال طلاي آسيا از خادم

نصیری: خادم همیشه پیگیر وضعیتم بود

تمجيد برنده سابق مدال طلاي آسيا از خادم

پیروزی نیوز - تمجيد برنده سابق مدال طلاي آسيا از خادم

دارنده مدال طلای آسیا گفت: هر چند نحوه تمرینات خادم به بدن من نمی‌ساخت اما او چند بار به من لطف داشت و هم در کشتی و هم در زندگی شخصی خیلی کمکم کرد.

به گزارش پيروزي و به نقل از ايسنا،میثم نصیری درباره آخرین وضعیت خود پس از حضور در رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان اظهار کرد: حریف سرسختی در این رقابت‌ها نداشتم و در مجموع شرایطم بد نبود. زیاد هم خوب نبودم چرا که یک ماه پیش پدر شدم و یک مقدار گرفتاری داشتم و فکرم مشغول بود.

دارنده مدال طلای آسیا در پاسخ به این سوال که آیا در رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی می‌گیرد یا خیر گفت: بله سهمیه مرحله اول را به من داده‌اند و قصد دارم در مرحله نخست کشتی بگیرم. فعلا به اردوی تیم ملی نمی‌روم، کشتی می‌گیرم اگر لیاقت داشته باشم به تیم ملی می‌رسم.

وی در ادامه با قدردانی از زحمات رسول خادم طی سال‌های گذشته گفت: جا دارد واقعا از خادم تشکر کنم، او نه تنها در زمینه کشتی برایم زحمت زیادی کشید بلکه در زندگی شخصی‌ام نیز چند بار به من لطف داشت. خداوکیلی آقا رسول ۲، ۳ مرتبه به من کمک کرد و همیشه به اتاقش می‌رفتم و صحبت می‌کردیم و او هم همیشه جویای کار و وضعیتم بود. حتی خادم خیلی پیگیر استخدامم شد هر چند که بعد از ۵ سال هنوز هیچ کاری انجام نداده‌اند.به محمدی هم برای سرمربیگری تیم ملی تبریک می‌گویم.

آزادکار وزن ۶۵ کیلوگرم ایران درباره علت واقعی ترک اردوی تیم ملی در زمان سرمربیگری خادم و اینکه آیا مشکلی با اعضای کادر فنی پیدا کرده بود یا خیر، خاطرنشان کرد: اصلا.خدا شاهد است هیچ مشکلی با هیچ کدام از اعضای کادر فنی تیم ملی نداشتم و هنوز هم با هم خیلی رفیقیم.فقط تمرینات خادم به بدن و روحیه من نمی خورد و تحت فشار بودم.

نصیری با بیان اینکه طی سال‌های اخیر به لحاظ مالی خیلی اذیت شده است، گفت: باز خدا پدرشان را بیامرزد که توانستم در لیگ و باشگاه‌های جهان درآمدی داشته باشم. حدود ۱۳۰ میلیون تومان در کل گرفتم که حدود نصفش برای بدهی‌هایم می‌رود و قصد دارم با باقی آن نیز به همراه دوستم مغازه‌ای بزنیم و انشاءالله کاسبی راه بیندازیم تا از این وضعیت نجات پیدا کنم. خدا شاهد است بیکارم و به لحاظ مالی تحت فشار قرار دارم، اگر این لیگ هم نبود معلوم نبود چکار می‌خواستم بکنم!

وی درباره سرانجام استخدامش گفت: ۵ سال است قول می‌دهند اما فایده‌ای نداشته است. امیدوارم مسئولان به وعده هایشان عمل کنند تا ما هم بعد از چند سال زحمت بتوانیم از پس مخارج زندگی‌مان بربیاییم. جا دارد از پدر و مادر و همسرم که زحمات زیادی برایم کشیدند تشکر کنم.

درباره نویسنده

نادر  نينوايي

نادر نينوايي مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار و کارشناس ارشد علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش روزنامه نگاری

ثبت دیدگاه