همراه ما باشید

استانکو یک استاد بزرگ بود

کرانچار: پیروزی‌های قبلی ما اتفاقی نبوده است

کرانچار: پیروزی‌های قبلی ما اتفاقی نبوده است

پیروزی نیوز - کرانچار: پیروزی‌های قبلی ما اتفاقی نبوده است

به گزارش پیروزی نیوز و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، زلاتکو کرانچار ابتدا در خصوص بازى روز سه شنبه برابر اردن گفت: این مسابقه در چارچوب اردوى دى ماه برگزار مى‌شود و هدف ما حفظ استمرار در انجام مسابقات بیشتر براى اعضاى تیم و ایجاد هماهنگى مناسب بین نفرات است. همچنین مى‌خواهیم از تیم‌هاى غرب آسیا شناخت بیشتری پیدا کنیم چراکه در مرحله اول بازى‌هاى مقدماتى با دو تیم یمن و عراق هم گروه هستیم. اردن‌، سوریه و عمان ‌شباهت‌هاى زیادى به حریفان ما دارند و از این جهت براى ما اهمیت دارد که با چنین تیم‌هایى روبرو شویم.

سرمربى تیم ملى فوتبال امید در ادامه خاطرنشان کرد:در این بازى کیفیت و شایستگى خودمان را ثابت مى کنیم همچنین نشان مى‌دهیم‌ه پیروزى‌هاى قبلى ما اتفاقى نبوده است. مى‌خواهیم این آمادگى را در یک بازى خارج از خانه نشان بدهیم. اردن هم حریف قدرتمندى است و انگیزه‌هاى زیادى براى تقابل با تیم ما دارد.

کرانچار در پایان با اشاره به درگذشت استانکو مربى باسابقه فوتبال کرواسى، گفت: استانکو براى همه ما یک دوست و یک استاد بزرگ بود. شنیدن این خبر ما را بسیار متاثر ساخت. او مربى تاثیرگذارى براى فوتبال کرواسى به شمار مى رفت و البته در فوتبال ایران نیز از جایگاه ویژه‌‌اى برخوردار بود. از همینجا مراتب تاسف و ناراحتى خودم و کلیه مربیان تیم امید را به دلیل این واقعه تلخ اعلام مى‌کنم.

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه