همراه ما باشید

همه به دنبال کامبک های پرسپولیسی

برانکو کارشناس مسایل اقتصادی می شود

پروفسور فوتبال ایران قرار است کارشناس مسایل اقتصادی و تجاری شده و برای این منظور سخنرانی داشته باشد.

برانکو کارشناس مسایل اقتصادی می شود

پیروزی نیوز - برانکو کارشناس مسایل اقتصادی می شود

 

 

 

به گزارش سایت پیروزی، سرمربی فوتبال پرسپولیس قرار است به عنوان یکی از سخنرانان برگزیده در همایشی درباره مسایل اقتصادی و تجاری به ایراد سخنانی بپردازد.

شاید این مساله کمی عجیب به نظر برسد که آیا او در این حوزه نیز تخصص دارد؟

پاسخ این است که چنین پدیده ای امری پذیرفته شده در دنیای امروز است. راز های موفقیت گاعهی نسخه هایی هستند که می توان از آن ها در بخش های مختلفی بهره برد. مربیان بزرگ همواره به عنوان رهبرانی قدرتمند برای تشکیلات انسانی ، پذیرفته شده هستند.
در آمریکایی که رکود اقتصادی را تجربه می کرد بودند مربیان ورزشی موفقی که به ایراد سخنان در حضور اقتصاد دان های برجسته می پرداختند.

آن طور که شنیده می شود یکی از موضوعات مورد بحث در این همایش کامبک است که برانکو در ان تخصص دارد. برانکو همچنین در میدان عمل نوع خاصی از منابع انسانی در اختیار خود را در سال های گذشته نشان داد که با وجود همراهی جامعه مخاطب در واقع بر خلاف جریان  خواسته های  آن ها شنا و حرکت کرد و در نهایت نه تنها به مقصد رسید بلکه رودخانه را مجبور کرد جریان خود را تغییر دهد و این زمانی بود که او باید به قیمت از دست دادن تخصص ها و نخبه ها هم که شده یک مجموعه همسو و متمرکز را ایجاد می کرد.

البته  با این اوصاف جای سوال دارد که چگونه است ما از نظرات همین برانکو در بخش های مختلف فوتبال از جمله اقتصاد ان بهره نمی گیریم.

درباره نویسنده

ابراهيم  فتاحي

ابراهيم فتاحي مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه