همراه ما باشید

پرسپولیس برگ برنده هم دارد

رکورد پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان، گران تمام می شود

پرسپولیس چندی پیش با احکام بازی با الدحیل روبرو شد و لیگ قهرمانان اسیا 2018 هنوز برای سرخ ها تمام نشده است چون باید دید در ارتباط با فینال لیگ قهرمانان آسیا چه تصمیم هایی اخذ خواهد شد و آیا جریمه احتمالی پایان ماجرا خواهد بود؟ به هر حال آرای این بازی هنوز صادر نشده است.

رکورد پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان، گران تمام می شود

پیروزی نیوز - رکورد پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان، گران تمام می شود

 

 

 

به گزارش  پیروزی، خاطره بازی ها با فینال لیگ قهرمانان آسیا 2018 هنوز برای پرسولیسی ها ادامه دارد ولی شاید ماجرا هنوز تمام نشده باشد. کنفدراسیون فوتبال اسیا هنوز حکمی درباره این دیدار صادر نکرده است. آن چه می تواند برای پرسپولیس مشکل ساز شود، جمعیت زائد الوصفی بود که در ورزشگاه حضور پیدا کرد.

این حضور به تیغی دو دم بدل شد. از یک سو جو ناشی از آن تمام عوامل کنفدراسیون و فیفا را به وجد آورد و تحت تاثیر قرار داد و از سوی دیگر منجر به گزارش های ناظران امنیتی و انضباطی شد. باشگاه پرسپولیس در نهایت تن به این مساله داد که رکورد پرتماشاگرترین فینال آسیا به رکورد پر تماشاگرترین باشگاه آسیا اضافه شود ولی حالا باید دید جمعیت مازادی که آمد برای پرسپولیس چقدر آب می خورد. البته اگر همه چیز سر جای خودش بود پرسپولیس می توانست با چنین رکوردهایی برای خود درآمد ایجاد کند ولی فعلا که اینطور نیست.
در این باره باید امیدوار بود که همه چیز در نهایت به جرایم مالی محدود شود و تصمیم های شدیدتری اتخاذ نشود. مساله اصلی این است که در پرونده پرسپولیس از این گزارش ها زیاد دیده می شود ولی یک سری برگ برنده های مهم وجود دارد کهنسبت به آن بی توجه نخواهند بود. اینکه از سوی تماشاگران تهدیدهایی چون پرتاب اشیا اتفاق نیفتاد بسیار مهم است. همراهی با تیم میهمان هنگام دریافت جام و تشویق ها بعد از بازی و عدم رفتار های تنشی قطعا روی دیدگاه ها تاثیر مثبت گذاشت

درباره نویسنده

اردشیر  بابک

اردشیر بابک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه