همراه ما باشید

آزمون در بین ۱۰ مهاجمی که باید بازی آنها را در جام ملت‌ها دید

آزمون در بین ۱۰ مهاجمی که باید بازی آنها را در جام ملت‌ها دید

پیروزی نیوز - آزمون در بین ۱۰ مهاجمی که باید بازی آنها را در جام ملت‌ها دید

به گزارش پیروزی نیوز و به نقل از سایت «اسپورتس‌کیدا» هند در گزارشی به معرفی 10 مهاجمی پرداخت که باید بازی آنها در هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا را دید، مسابقاتی که با حضور 24 تیم از تاریخ 5 ژانویه (15 دی) به میزبانی امارات آغاز خواهد شد. یکی از مهاجمان مدنظر این گزارش سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان است.

این سایت در مورد سردار آزمون نوشت: «این مهاجم گلزن از رکورد استثنایی‌اش در تیم ملی فوتبال ایران لذت می‌برد، بازیکنی که در دوره قبلی جام ملت‌ها دو گل به ثمر رساند. سردار آزمون که از او به عنوان وارث علی دایی، اسطوره فوتبال ایران یاد شده است، تا کنون در 38 بازی ملی 23 گل به ثمر رسانده است.

آزمون پس از ناکامی تیم ملی فوتبال ایران در راه صعود از مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه، به خاطر انتقادات شدید هواداران و کمک به مادر بیمارش، به طور موقت از بازی‌های رده ملی اعلام بازنشستگی کرد.

سردار پس از وقفه‌ای سه ماهه در ماه اکتبر 2018 به تیم ملی فوتبال ایران بازگشت که این فرصت کافی در اختیار وی برای آماده‌ کردن خود برای مسابقات جام ملت‌ها داد. مهاجم روبین‌کازان روسیه یکی از مهاجمانی خواهد بود که باید بازی آنها را در فوق رویداد پیش‌رویی که قرار است در امارات برگزار شود، دید.

تیم تحت‌هدایت کارلوس کی‌روش در بازی اول خود در جام ملت‌های آسیا 2019 باید در تاریخ 7 ژانویه (17 دی) به مصاف یمن برود، سپس در تاریخ 12 ژانویه (22 دی) به دیدار ویتنام برود و سپس در آخرین بازی‌اش در گروه D در تاریخ 16 ژانویه (26 دی) مقابل عراق صف‌آرایی کند».

همچنین مهند علی از عراق، الدور شومورودوف از ازبکستان، المبخوت از امارات، عمر السومه از سوریه، فهد المولد از عربستان، هیونگ‌مین سون از کره جنوبی، یویا اوساکو از ژاپن، متئو لکی از استرالیا و سونیل چِتری از هند از دیگر مهاجمان مدنظر این گزارش هستند.

درباره نویسنده

پریسا تاجیک مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه