همراه ما باشید

رئیس فدراسیون کشتی ترکیه:

ایران یکی از قدرت های کشتی جهان است

مردم ایران کشتی را دوست دارند

ایران یکی از قدرت های کشتی جهان است

پیروزی نیوز - ایران یکی از قدرت های کشتی جهان است

موسی آیدین گفت: کشتی ایران بعنوان یکی از قدرت های  جهانی این رشته محسوب می شود.

به گزارش پیروزی، موسی آیدین رئیس فدراسیون کشتی ترکیه که همراه با نماینده باشگاه های این کشور در جام باشگاه های کشتی فرنگی جهان در شهر اردبیل حضور داشت با بیان این مطلب افزود: کشتی ایران همواره بعنوان یکی از قدرت های جهان محسوب می شود چراکه ایران قهرمانان زیادی در کشتی دنیا دارد.

وی ادامه داد: بعنوان دو کشور مسلمان و همسایه باید روابط خود را در کشتی بیشتر کنیم و در مسابقات یکدیگر شرکت کنیم چراکه این کار به نفع دو طرف خواهد بود و دو طرف در این راستا قدم بر می دارند.

آیدین تصریح کرد: کشتی در ایران علاقمندان زیادی دارد و حضور بی شمار تماشاگران در مسابقات جام باشگاه های جهان و تشویق های آن ها نشان از این علاقمندی و حساسیت مردم به این ورزش دارد.

وی تأکید کرد: البته در ترکیه هم علاقمندان بی شماری به کشتی داریم به طوری که در بعضی از مسابقات مهم، مردم سالن ها را برای دیدن مسابقات پر می کنند.

رئیس فدراسیون کشتی ترکیه خاطرنشان کرد: باشگاه بیوک شهیر بعنوان نماینده ترکیه در رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان حضور یافت و ما از نفرات عنوان دار خود بهره بردیم و به دنبال آماده سازی نفرات خود از این مسابقات بودیم.

وی در پایان گفت: برنامه ما این است که در مسابقات بین المللی که در کشور ایران برگزار می شود شرکت کنیم و در مقابل نیز انتظار داریم که کشتی گیران ایرانی نیز در تورنمنت های بین المللی ما حضوری فعال داشته باشند.

درباره نویسنده

صادق  رضايي

صادق رضايي مشاهده تمام مطالب

كشتي نويس

ثبت دیدگاه