همراه ما باشید

نماینده اتحادیه جهانی کشتی در رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان:

سطح کیفی و فنی مسابقات بسیار بالا بود

حضور تماشاگران در سالن مسابقات بی نظیر بود

سطح کیفی و فنی مسابقات بسیار بالا بود

پیروزی نیوز - سطح کیفی و فنی مسابقات بسیار بالا بود

رومن پاولوف گفت: سطح کیفی و فنی مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان با توجه به حضور کشورهای مطرح دنیا، بسیار بالا بود.

به گزارش پیروزی، رومن پاولوف نماینده اتحادیه جهانی کشتی در رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان در اردبیل با بیان این مطلب افزود: با توجه به حضور قهرمانان مطرح کشتی دنیا و تیم های روسیه، ترکیه و صربستان و همچنین کشتی گیران مطرح ایرانی این مسابقات در سطح کیفی و فنی بسیار بالایی برگزار شد.

داور المپیکی کشور اوکراین تصریح کرد: حضور پرتعداد تماشاگران و پرشدن سالن بیش از ظرفیت آن و تشویق های بی امان آن ها برایم بسیار جالب و بی نظیر بود.

وی اظهار داشت: برای سومین بار بود که به ایران می آمدم، دفعات قبل بعنوان داور مسابقات بین المللی و همچنین داور مسابقات انتخابی تیم ملی (ایران) قضاوت کردم اما این بار بعنوان نماینده اتحادیه جهانی کشتی بودم و رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان در اردبیل بدون هیچ نقصی برگزار شد.

پاولوف ادامه داد: با توجه به برگزاری مسابقات بین المللی در سطح بسیار بالا، ایران قابلیت برگزاری مسابقات بزرگی همچون قهرمانی جهان نیز را در تمامی رده های سنی دارد.

وی گفت: در مسابقات جام باشگاه های جهان با توجه به شکست برخی از قهرمانان در دوره ی مقدماتی می شد پیش بینی کرد که تیم بیمه رازی بعنوان قهرمانی می رسد چرا که این تیم بسیار قدرتمند بود و با شایستگی بعنوان نخست رسید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: متأسفانه در مسابقات لیگ برخی از مربیان اصول و نحوه اعتراض (چلنج) را به خوبی نمی دانند که بهتر است قبل از ورود چنین مربیانی به عرصه لیگ با برگزاری کلاس های آموزشی آنان را از قوانین روز کشتی دنیا مطلع کرد.

درباره نویسنده

صادق  رضايي

صادق رضايي مشاهده تمام مطالب

كشتي نويس

ثبت دیدگاه