همراه ما باشید

فعلاً چیزی مشخص نیست

پیکانی‌ها بی خبر از انتخاب نکونام

پیکانی‌ها بی خبر از انتخاب نکونام

پیروزی نیوز - پیکانی‌ها بی خبر از انتخاب نکونام

بازیکنان پیکان هنوز از جایگزینی جواد نکونام به جای مجید جلالی مطلع نیستند اما امیدوارند این تیم با سرمربی جدید به آرامش برسد و نتایج خوبی در نیم‌فصل دوم بگیرد.

به گزارش پیروزی نیوز، مهدی مومنی هافبک تیم فوتبال پیکان درباره این که می‌گویند قرار است پیکان نیم‌فصل دوم را با هدایت جواد نکونام  آغاز کند، اظهار کرد: ما هم این موضوع را از طریق رسانه‌ها شنیدیم و هنوز که سرمربی انتخاب نشده است. امیدوارم با سرمربی جدید به آرامش برسیم و نتایج خوبی در نیم‌فصل دوم بگیریم. تیم ما نیاز به این دارد تا روی شرایط روحی و روانی بازیکنان کار شود و می‌توانیم در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیریم.

محمدرضا طهماسبی، سرپرست پیکان هم درباره انتخاب سرمربی جدید گفت: گزینه‌های مختلفی هر روز در رسانه‌ها مطرح می‌شوند ولی زمانی که سرمربی ما انتخاب شود از رسانه رسمی باشگاه آن را اعلام خواهیم کرد و فعلاً هنوز چیزی مشخص نیست.ما به دنبال مربیان سایر تیم‌ها نیستیم و به دنبال گزینه‌ای هستیم که تیم نداشته باشد و بیرون باشد و برای همین گزینه‌های مطرح شده را تایید نمی‌کنم.

سرپرست پیکان در مورد حضور نکونام در دفتر باشگاه هم گفت: من آنجا حضور نداشتم و نمی‌دانم نکونام در دفتر باشگاه بوده است یا نه.

درباره نویسنده

مريم  سرخوش

مريم سرخوش مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار

ثبت دیدگاه