همراه ما باشید

بازتاب رسانه‌ای توافق احتمالی پرسپولیسی‌ها با قوچان‌نژاد

بازتاب رسانه‌ای توافق احتمالی پرسپولیسی‌ها با قوچان‌نژاد

پیروزی نیوز - بازتاب رسانه‌ای توافق احتمالی پرسپولیسی‌ها با قوچان‌نژاد

رسانه قبرسی کرکیدا، مذاکرات مسئولان باشگاه پرسپولیس با مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران را بازتاب داد.

به گزارش پیروزی، پس از عملکرد ضعیف رضا قوچان نژاد، مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران در آپوئل نیکوزیای قبرس، این بازیکن درصدد انتقال به کشورمان است و بر همین اساس، باشگاه پرسپولیس مذاکرات ابتدایی خود را برای جذب این بازیکن انجام داده و به احتمال فراوان قوچان نژاد در نیم فصل دوم به سرخپوشان پایتخت اضافه خواهد شد.

گفتنی است، رقم توافق باشگاه پرسپولیس با قوچان نژاد هنوز مشخص نشده است اما این بازیکن برای پیوستن به جمع سرخپوشان مشکلی ندارد و توافقات اولیه صورت گرفته است. شنیده می‌شود قوچان نژاد پرسپولیسی است و به همین دلیل مذاکرات مثبتی میان ۲ طرف انجام شده است.

بر همین اساس، رسانه قبرسی کرکیدا، مذاکرات مسئولان باشگاه پرسپولیس با مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران را بازتاب داد و نوشت: طوفان اطلاعات درباره جذب رضا قوچان نژاد از سوی پرسپولیس شنیده می شود اما هنوز پیشنهاد رسمی به زرد و آبی ها نرسیده و باید منتظر ماند و دید چه وضعیتی پیش خواهد آمد. مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکراتی را با مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران انجام دادند و شنیده می شود توافقاتی هم انجام شده اما هنوز هیچ موضوعی رسمی نشده است.

 بازتاب رسانه‌ای توافق پرسپولیسی‌ها با قوچان‌نژاد

گوچی ۳۱ ساله سابقه بازی در تیم‌های هیرنوین، چارلتون، استاندارد لیژ، الکویت و ... دارد و در ابتدای سال به باشگاه آپوئل قبرس پیوست، اما در این تیم عملکرد خوبی نداشت و فقط پس از به ثمر رساندن ۲ گل زیر فشار انتقادات هواداران و مسئولان این تیم قرار گرفت و باید دید آیا انتقال او به پرسپولیس قطعی است یا خیر؟ به نوشته باشگاه خبرنگاران جوان، سرخپوشان پایتخت تاکنون سعید کریمی، سروش رفیعی، مهدی شریفی، مهدی ترابی و مهدی شیری را جذب کردند و قرار است ۳ بازیکن دیگر در پست‌های مدافع میانی، مدافع چپ و مهاجم جذب کنند.

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه