همراه ما باشید

جمشید شاه محمدی:فقط با کی روش به جمع چهار تیم آسیا نرسیدیم

جمشید شاه محمدی:فقط با کی روش به جمع چهار تیم آسیا نرسیدیم

پیروزی نیوز - جمشید شاه محمدی:فقط با کی روش به جمع چهار تیم آسیا نرسیدیم

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه با مربی داخلی هم فوتبال ایران مقابل فلسطین اینگونه نتیجه می‌گرفت، گفت: کی‌روش برای فوتبال کشورمان کوچک است چرا که فقط با او نتوانستیم به جمع چهار تیم برتر آسیا برسیم.

به گزارش پیروزی،جمشید شاه محمدی با اشاره به تساوی 1-1 تیم ملی فوتبال ایران برابر فلسطین در دیدار دوستانه شب گذشته اظهار داشت: فوتبال ما همین است و باید به همین باور برسیم. ابتدا صحبت از قهرمانی در جام ملت ها می‌کنند و در نهایت هم وقتی ناکام می شوند، می‌گویند زیرساخت نداریم. باید قبول کنیم تیم های شرق آسیا، استرالیا، قطر و حتی عربستان از ما جلوترند چرا که آنها از زیرساخت فوتبال برخوردارند اما ما چنین امکاناتی نداریم.
وی افزود: خارجی ها در فوتبال ما فقط به دنبال پول هستند و کم پیش می‌آید که کسی تاثیرگذار عمل کند. فوتبال ما باید از پایه تقویت شود و مربیان خارجی باید روی پایه و زیرساخت های فوتبال ما تاثیرگذار باشند. باید این موضوع را بپذیریم که کی روش برای فوتبال ما کوچک است.
پیشکسوت فوتبال ایران اضافه کرد: آنطور که از صحبت ها و شرایط تیم ملی پیدا است؛ در تیم ملی هم تضاد فکری وجود دارد و همه با هم یکدل نیستند. با شرایطی که وجود دارد، من شانس موفقیت تیم ملی در جام ملت ها را حدود 40 درصد می دانم.
شاه محمدی در رابطه با صحبت های سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران که گفته بود رویای ایران صعود به نیمه نهایی است، تصریح کرد: ما هر سال در بین چهار تیم بودیم و تنها با کی روش نتوانستیم در دور قبلی به جمع چهار تیم برسیم. او این سخنان را برای ناکامی احتمالی مطرح می کند.
وی اضافه کرد: در جام ملت های 1988 قطر، مرحوم پرویز دهداری یک تیم جوان را با کمترین امکانات به جام ملت ها برد و آن تیم را سوم کرد. با کمترین اردو و پایین ترین میانگین سنی. فوتبال ما با مربی داخلی قطعا نتایج خیلی بهتری کسب خواهد کرد.

درباره نویسنده

شیوا  دورانگر

شیوا دورانگر مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه