همراه ما باشید

همیشه پای پول در میان است

آیا پیشنهاد اغوا کننده تیم لیگ برتری در تصمیم قوچان نژاد اثر دارد؟

آیا پیشنهاد اغوا کننده تیم لیگ برتری در تصمیم قوچان نژاد اثر دارد؟

پیروزی نیوز - آیا پیشنهاد اغوا کننده تیم لیگ برتری در تصمیم قوچان نژاد اثر دارد؟

به گزارش پیروزی اگر چه سرخپوشان در زمان بسته بودن پنجره نقل و انتقالات توانستند با خریدهای خوب خود، پشتوانه سازی مناسبی برای نیم فصل دوم رقابت های برتر داشته باشند اما مصدومیت دور از ذهن دو مهره کلیدی برانکو و پاره شدن رباط صلیبی محمد انصاری و حسین ماهینی موجب شد تا مسوولان و کادر فنی تیم اقدام به پر کردن جای خالی دو مهره تاثیرذار خود نمایند و با گزینه های مورد نظر باب مذاکره را باز کنند. بلافاصله مذاکرات از سوی سرپرست باشگاه آغاز شد و بیشتر تمرکز بر روی 3 بازیکن اولویت نخست برانکو قرار گرفت. محمد نادری، سینا نادری و همچنین اگر شرایط مهیا شود رضا قوچان نژاد هم به عنوان سومین گزینه مورد مذاکره قرار گرفت. محمد نادری تحت قرارداد باشگاه بلژیکی هست و طبق صحبت های روزهای گذشته شرایط و مقدمات پیوستنش به تیم مهیا شده و برخلاف مبلغ اعلام شده از سوی برخی رسانه ها با رقمی پایین تر به اضافه چند آپشن به پرسپولیس نزدیک شده است و اگر اتفاق ویژه ای نیفتد باید منتظر اعلام رسمی پیوستن نادری به جمع شاگردان برانکو باشیم.

کلید انتقال در دست قطبی

اما در مورد 2 گزینه دیگر کمی حرف و حدیث وجود دارد. سینا مریدی مدافع هافبک فولاد خوزستان دومین بازیکن مورد نظر پرسپولیس هست. مذاکرات علی رغم تکذیب برخی مسوولان فولاد ادامه پیدا کرد و نهایت خبر می رسد همه چیز به تایید و موافقت افشین قطبی سرمربی فولاد خوزستان منوط شده است. اگر قطبی رضایت دهد می توان امیدوار بود که دومین بازیکن لیست درخواستی برانکو هم به پیراهن سرخ پایتخت نزدیک شود. در مورد مبالغ درخواستی رضایت نامه و بازیکن هم توافقات تقریبی شده است و تنها یکی، دو مورد وجود دارد که چندان سخت نیست ولی اجازه قطبی در اولویت قرار گرفته است. حالا یا توپ در زمین قطبی انداخته شده یا اینکه با توجه به وضعیت فولاد رد جدول همه چیز را بر عهده سرمربی سابق پرسپولیس قرار داده اند تا از اما و اگرهای احتمالی آینده جلوگیری کنند.

به هر حال کلید این نقل و انتقال در دستان قطبی است و تا اوایل هفته آینده تکلیف نهایی خواهد شد. ضمن اینکه برانکو در صحبتی که با مسوولان باشگاه داشته است اعلام کرده تا جمعه شرایط پیوستن بازیکنان مورد نظر به او اعلام شود تا بتواند برنامه ریزی های فنی خود را انجام دهد و رضا قوچان نژاد آخرین بازیکن مد نظر پرسپولیس که حرف و حدیث های زیادی در مورد انتقال این بازیکن به پرسپولیس همچنان ادامه دارد.

گوچی و دو راهی پیشنهاد خوب مالی یا پرسپولیس

2 روز گذشته در استوری جالب گوچی تصویری از هتل محل اقامتش در قبرس منتشر شد که در عکس گوچی با هتل و خاطراتش در قبرس ظاهرا خداحافظی کرده است اما مدیر برنامه های این بازیکن که سابقه فعالیت گسترده با بازیکنان پرسپولیس را دارد و حتی جزو هواداران قدیمی این تیم محسوب می شود یک پیشنهاد دیگر به جز پرسپولیس برای رضا در جیب دارد. پیشنهادی که تقریبا سنگین تر و پر و پیمان تر از تیم نخست ایران است. اختلاف مبلغ پیشنهادی به اندازه ای هست که بتوان در مورد آن بحث کرد ولی مطمئنا با شرایط ویژه پرسپولیس در لیگ و همچنین آسیا این بازیکن می تواند به اوج گیری دوباره خود فکر کند. حالا یک مدیر برنامه پرسپولیسی و یک بازیکن که چندانی بی تمایل برای پیوستن به تیم دوم آسیا می ماند و یک پیشنهاد بالاتر از تیمی دیگر که مطمئنا خوش رقم تر و اغواکننده تر است. مطمئنا اخبار خوبی در راه است با تمام این سنگ اندازی ها و پیشنهادات بالا و بدون حساب و کتاب.

مهدی وفامنش

انتهای پیام/

درباره نویسنده

سميه  قديري

سميه قديري مشاهده تمام مطالب

روزنامه نگار ورزشي

ثبت دیدگاه